Tecavüze uğrayan bir kız gördünüz, canınız pahasına onu kurtarmaya çalışır mıydınız ?

Tecavüze uğrayan bir kız gördünüz, canınız pahasına onu kurtarmaya çalışır mıydınız?

0|0
36|83

En İyi Erkek Görüşü

• Elbette. bir insanin hayati söz konusu

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kurtarmaya çalışırım ama canım pahasına değil

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 82

• Bakıyorum da herkes ölürüm falan diyor, bunlar ölmeyi bayılmak sanıyorlar,
    Her "insan" yardım etmeli, fakat ölmek hayır..

5|2
    0|0
  • Evet palavralar gelsin. Supermenler, batmanlar çıksın piyasaya. Komşusunun evinden dayak yiyen kadın sesleri duyanlar duyup da susanlar hemen kahramanlaşmaya başlasın bu soru altında :D

3|2
    0|0
  • Valla en insanlık dışı bulduğum en çok iğrendiğim eylem kendisi. Böyle sapkınlıklara karşı nefret doluyum. Sorulduğunda senin yaptığin gibi tereddütsüz evet derim bu dediğime de kuşkusuz inanırım lakin kötü bir yanım canımın acıyacağı bilme korkusuna sahibim. Kavgada rahatlıkla dövebileceğim bir kişi ile bile kavgaya kolay yanaşmam sonuçta oda vuracak bana. Ve başlıkla geçen hadise karşısında insalık değerlerim ve bir başkasının tüm geleceğine karşı korkularımı yenebilir miyim emin değilim.

1|0
    0|0
  • Gördüm canlı canlı ama kurtaramadım.

0|0
    0|0
    • Neden elinizden hic birsey gelmedi?

• Kıza çok üzüldüm ya o tecavüz olayından sonra bide kızla beraber aynı otobüste işe gittik 1 hafta boyunca sonra kız kayboldu 2 sene oldu hala görmedim hiç.

• Adam kopegine tekme atmaya calisti diye adama saldirmis adamim sence ne yaparim

4|0
    0|0
    • Bende hayvanlar konusunda çok hassasım ısırıp koparırım valla etlerini

• sakin ol genç. koruyucu melek olman güzel bir şey ama başınada bela alma derim her işe atlayıpta. maganda kurşununa gidersin Allah muhafaza...

• @JohnMacTavish kendi haklı sebepklerinin ışığında ne çekersen çek vicdanın rahat olur

• Evet açıkçası öleceğimi bilsem de girerim araya en azından boynum eğik yaşamaktan daha iyidir orada ölmek

0|0
    0|0
  • Nöbet kulübemizin karşı boş arsasında oldu. Sağımızda solumuzda evler vardı Samsunda. Fakat boş bir arazi vardı içkicilerin geldiği mekan. Orada bir kızı harcadılar. Dışarıya müdahale etmemize de izin verilmedi hazır kıtaya anons yapmamıza rağmen. Düdük çalıp durduk adamlar miklemediler bile.

1|0
    0|0
    • Polis misin ?

• Öyle bir durumda isterse 3 ay uzatsınlar askerliği, gider ederim yardımı yemişim emrini.

• O zaman helal olsun sana ne diyelim :)

• abi herkes evet evet demişte adamın silahı milahı varsa çeker ikimizide vurur kızı kurtarcam diye ölmeye niyetim yok. polisi arar yeri bildirirdim

1|1
    0|0
  • Kesinlikle.

0|0
    0|0
  • Olecegimi bilsem bile tecavuzcuye girişirim Allah ne verdiyse. Bizimde annemiz bacımız var bunu yapmak vatandaşlik gorevi.

1|0
    0|0
  • burdaki bodoslama dalarım diyen klavye delikanlıları birşey yapmaz ben dürüstçe cevap veriyim hemen polisi ararım 30 sn yerimi söylerim adam göndersin diye sonra allah ne verdiyse girerim baktım silah bıçak var hadi kolay gelsin zaten polsiler kitleyecek kelepçeyi

1|0
    0|0
  • Olaya bodozlama girerim
    Kızı bırak bana gel derdim

1|0
    0|0
  • Ben filmlerde bile izlediğim zaman öyle bişeye (mezarına tüküreceğim örnek) ağlıyorum dayanamıyorum.
    Tüm samimiyetimle söylüyorum canım pahasına korurdum kurtarmaya calısırdım 🙄

1|0
    0|0
  • kıza yardım etmeye çalışırım tabi. temkinlide olmak lazım. elemanda kesici, delici, patlayıcı maddeler olabilir. bodoslama atlamamak lazım...

0|1
    0|0
  • Öldü diye birakirim sansi varsa hayata belki döner, ama o an o yaptigindan geri adim atmazsa tabutunu ismarla derim asla af yok

0|0
    0|0
  • evet kurtarırdım.. ölecegimi bilsemde..

0|0
    0|0
  • Kurtarmaya çalışırdım

0|0
    0|0
  • bunu yaparım

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Evet. Zaten yanımda gaz bulunduğu için dalmaktan çekinmem.

0|0
    0|0
  • evet , ölücek olsam da kendimi şehit sayarım

0|0
    0|0
  • Bir kişi ise onu orda bayıltırım.-.-

0|0
    0|0
  • Tabii ki yahu.

0|0
    0|0
  • yıllar evvel bir film izlemiştim adam kadını tecavüzden kurtarıyo sonra sevişmeye başlıyolar

0|0
    0|0
  • Yahu o durumda ortaya koymayacağı bir canı niye taşısın ki zaten adam gibi bir adam?

1|0
    0|0
  • Evet yaparım...

0|0
    0|0
  • o kurtarma olayi otomatikman olur zaten dusunmeden

0|0
    0|0
  • Canımı koyarım ortaya analarını skerm hepsinin

1|0
    0|0
  • çalışırımmm

0|0
    0|0
  • Sonunda öleceğimi bilsem yine de kurtarırdım.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    52

Kızlar Ne Diyor 35

• Öleceğimi bilsemde elimden geleni yapardım. Bu konuda çok hassasım. Ve zaten öyle birşeyde yardımcı olup ölsen bile onun sevabıyla ölürsün herkes bu gibi sevaplarla ölse keşke.

0|0
    0|0
  • Polisi atardım en azından

0|0
    0|0
  • Öncelikle polisi arardım ve onu nasıl engelleyeceğimi düşünürdüm, elimden geleni yapardım ama canım pahasına değil...

0|0
    0|0
  • Polisi arardım

0|0
    0|0
  • evet kurtarmaya çalışırım

0|0
    0|0
  • Eğer yorumlarını okuduğum erkekler samimi cevap verdişerse helal olsun hepsine👏🏼

0|0
    0|0
  • Tramvayda otobuste.. tacize ugrayan kadınlar bagırırken oturan ödlekler burada degil anlasılan
    :)) ulan siz kimi kandırıyosunuz? polisi bile aramaya korkar bir çoğu
    Cevapları ciddiye alma.

0|0
    0|0
  • İnsanlar "ÖLÜM" ne demek bilmiyorlar sanırım, herkes bol keseden ölmüş.

1|0
    0|0
  • Bilemiyorum ama hemen polisi arrarim sonra polisler gelene kadar ona nasil yardimci olabilecegimi dusunurum

1|0
    0|0
  • Tabi ki

0|0
    0|0
  • Elimden geleni yapardım

0|0
    0|0
  • Bir kere denk geldik abimle kurtarmıştı kızı

1|0
    0|0
  • Eger tek kisiyse bir sopa neyin geciririm kafasina ama coklarsa polisi ararim malum kiz basima araya dalsam bende kaynar giderim :/

0|0
    0|0
  • Ne olursa olsun kurtarırdım onu.

0|0
    0|0
  • O anda karşımdaki insanı dövecek gücüm olmasada çığlık çığlığa bağrır sesimi mutlaka birilerine duyururdum.

0|0
    0|0
  • Korkarim ben

0|1
    0|0
  • Kesinlikle kurtarmaya çalışırım, onun vicdan azabıyla yaşayamam^^

0|0
    0|0
  • Evet kesinlikle

0|0
    0|0
  • Tabikide öküzün trene baktığı gibi bakmazdim dalardim wallah

0|0
    0|0
  • Canimi tehlikeye atmam

0|0
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0
  • Ablami kurtaramadim...

0|0
    0|0
    • Nasıl yani

• Tecavüze ugradi erkek arkadasi tarafindan sonra da intihar etti. Bense hicbirsey yapamadim.

• Kendini suçlama ama. Eminim yanında olsaydı elinden geleni yapardın

• Herhalde yani !

0|0
    0|0
  • Canım pahasına kurtarma. m

0|0
    0|0
  • tabii ki. Cevap vermek için düşünmeme bile gerek yok

0|0
    0|0
  • Tabikide

0|0
    0|0
  • Kesinlikle

0|0
    0|0
  • Elbette. Kız kardeşlik güçlüdür!

0|0
    0|0
  • Ben susarsam yarin obur gun bana karsi susarlar. Ne olursa olsun ne yapabilirsem onu yapardim

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    5
Yükleniyor...