Terörden 4 gün sonra ramazan ayı ve kandil gecesi bile cinsel sorulara ne demeli?

3 gün önce vatan din millet sakarya yapan sağcılar, solcular ve ortacilar şimdi yine bencil olup 2 yüzlüluklerini kanıtladı.

Abi bari kandilde saygı duyun günahi çok !

Yalan mı , DEĞİL !

• Bunlar vatan haini
    17% (3)10% (1)14% (4)Oy Ver
  • Bunlar çakma vatansever gösteriş meraklısı sahte ideolistler.
    22% (4)0% (0)14% (4)Oy Ver
  • Biliyorduk zaten 2 güne hatta 2 saate herşeyin unutulup normale döneceğini...
    39% (7)40% (4)39% (11)Oy Ver
  • Abartıyorsun ne var bunda napabilirim olanlara?
    22% (4)50% (5)33% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Patlamanın üzerinden 48 saat geçmeden güle oynaya yapılan köprü açılışına ne dersin peki? Alkışlar eşliğinde? Onlar vatan haini değil de cinsel soru soranlar mı hain oldu? Buna açıklaman muhtemelen "köprü açılacağı önceden belliydi" olacak, ona bakılırsa milli bayramlar çook önceden belliydi ama terör yüzünden kutlamalar yapılmadı! Açın gözlerinizi! İnsanların cinsel hayatı, hangi günde ne sorduğu kimseyi ilgilendirmez ama bir ülkenin cumhurbaşkanı ve diğer bakanlar patlamanın üzerinden zaman geçmeden güle oynaya köprü açılışı yapıyolarsa ortada büyük bir problem var. Dünyada hiçbir saygınlığımız kalmadı. Yabanı ülkeler bile yas tutarken bizim ülkemizi yönetenler tutmadı. Sonra aynı saldırı başka yerde olsa dünya avaz avaz bağırırdı dersiniz. Daha biz bile bağırmazken onlar neden yapsınlar.

0|0
    0|0
    • Kısmen haklısın ama cinsellik gibi koularda ben haklıyım. Kötüyü kötüyle örnek gösteriyorsun.

En İyi Erkek Görüşü

• Cinsellikle sorununuz nedir anlayamıyorum. İnsanlar hayatlarına devam ediyorlar, doğal olan bu. Dünyada her gün bir rezillik oluyor, sen her gün ağlıyor bunu mu düşünüyorsun sadece? Bir şeyin farkında olmak, üzülmek için her an bunu düşünmek gerekmez. Kandil dersek de herkes Müslüman değil.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Balık baştan kokar. Memleket bayram yeridir diyen başbakan varsa. Cinsel soru soran. Biz mi ölsünler dedik diyen vatandaşta elbette mevcut.

0|0
    0|0
    • Ben herkesi eleştiriyorum da devlet köprü tapiyor aylar öncesinden açılışı belirlenmiş bir gösteriye laf ediyorlar iyice paranoya olduk. O zaman marmarayi , köprüyu ve yolları kullanmasinlar.

• Vergilerden yapılıyor malesef o dediğiniz icraatlar ki vergilerden bile yapılsa belli bir parti kesimine hitap edemez. Ne kadar dar bir görüş o zaman kullanmasalar. Sorun köprünün açılması değil. 2 gün önce ülkenizde 44 kişi ölüyor siz kalkıp ülkede bayram havası var diyorsunuz. Cumhurbaşkanı olan şahıs çiftçiye beğenmiyorsan ananıda al git diyor. Balonlar, konfetiler patlıyorlar. Halaylar, zurneler, davullar oh mis ne ala ülkede 44 kişi ölüyor sen resmen kutlama yapıyorsun. Bir yandan bakıyorsun ki maçlarda takımlar saygı duruşu yapıyor. İnsanlar o şehre özel yapıları kırmızı-beyaz yapıyor. Birde patlama olan ülkeye bakıyorsun. Bayram hayası sonra aklına megre megre geliyor çözüm sürecinde söylediği hani :) Sorun planlanması değil. İktidarın tarafsız kalmaması. 2 gün önce benim başörtülü kızımın üstüne işediler diye acıtasyon yapan adam ülkesinde 44 insan ölünce megre megre ayaklarına giriyor :)

• onlar hatalı kabul..
    da senin profil ismini ne yapıcaz bakir-erkek..

0|0
    0|0
    • Ne alaka benim nickim sanki ağır sucmus gibi. Millet neler yaziyor neler konusuyor burda ve dışarda ama ben doğru konuşayım ufak bir hatam ya da mizahim gündeme gelsin oh ne güzel dünya !

• konuşmana doğru dedik !
      ama bu soruyu gizliden sorup en azından bu cevabı haketmeseydin bakire-erkek..

• Oldu gel beraber karar verelim benim her yapacağım işe. Hadi eyvallah !

• düğün havasında yapılan köprü açılışında terör yok muydu, insanlar ölmedi mi bu memlekette, ağzı olan birşeyler yazıyor anasını satayım...

0|0
    0|0
    • Ulan artist bana ne diyorsun ben neyden bahsediyorum zaten okuma yazman yok mu senin kör musun acaba?

• yazdığın başlığa bak ve yazdığım yorumu bir daha oku ve ulanlı falan konuşma kendini belli etme burada...

• Abi yasini gormedim özür dilerim ama saçmaladın asıl sen oku.

Yükleniyor...