Bu sitedeki erkek üyelerin ve bunların yanısıra bayan üyelerin 1.50-1.65 boyundaki kızlarla alıp veremediği nedir?

Bu sitedeki erkek üyelerin ve bunların yanısıra bayan üyelerin 1.50-1.65 boyundaki kızlarla alıp veremediği nedir? Gerçekten merak ediyorum. Bir insanı boyu için yargılayacak, nefret dolu söylemlerde bulunacak kadar ne yaşadınız? Nasıl bir travmaya maruz kaldınız?

NOT:Evet,1.50 yim ve evet, siz istemeseniz de, çatlayıp patlayıp hakaret etseniz de 1.80 boyunda biriyle beraberim.

0|0
12|20

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç bir sorunum yok
    herkes boyuyla mutlu olmalı
    kendisiyle barışık olmalı
    kısa boyluları eleştirenler bence kıskanıyorlar:)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Bende çok merak ediyorum. Boylarıyla kendilerini böyle üstün görüyorlarsa, boy uzunlukları adamlıklarındaki eksiklik olabilir. Bazı kızların kısa boylu hali, uzun hallerinde çok daha iyi. Kısa olan kısa kalsın arkadaş size ne?

2|1
    0|0
  • genelleme yapmasaydın iyiydi banane ki istersen 5 metre biriyle birlikte ol.

0|0
    0|0
  • Kim catladı kım patladı yaw :) Ben 1,88 im sahsen ufak tefek kızları daha hos buluyorum

1|0
    0|0
  • Veriyoruz alamıyoruz, eğilmemiz gerekiyor

1|1
    0|0
  • File kafa tutan karınca gibisinz
    Utanmaz , arlanmazlar

0|1
    0|0
    • Ciddi olmadığı bildiğim için gülüp geçiyorum :D

• Sen ne konusuyorsun lan degişik

https://www.youtube.com/watch?v=mvLsyuRsi5U

0|0
    0|0
  • Benim hiç bir alıp veremediğim yok bende 180 im 150 boyunda manitamda oldu 175 boyunda da oldu boy önemli bir etken değil

0|0
    0|0
  • Hahahha komedi yahu yolda yururken kisaliklarindan goremiyoruz burada gorunce gercegi soyluyoruz kisalarin nesli tuketilmeli kisirlastirilmali ki kaliteli nesil turesin :)

0|0
    0|0
  • Yok kanka alıp veremediğimiz 😀

0|0
    0|0
  • bacağımın altında ezilecekler diye korkuyorum yoksa hiç bir alıp vermediğim yok

0|0
    0|0
  • nota kadar hak vermiştim de böyle bir siteme böyle bir cevap tarzı yakışmadı

0|0
    0|0
  • Bilmiyoruum

0|0
    0|0
  • Ya boşver aşkım ben seni böyle beğeniyorum

0|0
    0|0
  • Hiç bir bayanın boyuyla dalga geçmedim tm mı -.-

0|0
    0|0
  • Haklısınınn valla sürekli bu konu açılıyoo helal olsun süper bir yere deginmişsin

0|0
    0|0
  • Benim için sorun yok oda insan bende

0|0
    0|0
  • allahım minnak seni :D

0|0
    0|0
  • bence sorun yok şahsen severim ben :)

0|0
    0|0
  • Yuru be kim tutar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Takma kanka mutluluklar 🙆🏻

0|0
    0|0
    • Takmıyorum, gerçekten merakla bekliyorum cevapları

• Bir derdimiz yok

0|0
    0|0
  • Ya iste şu tavır yuzunden sevmiyoruz. 150 boyun nesini kıskanıcam abi? Surekli biz minyonuz biz korunmaya muhtaciz pet siseyi bile acamayiz cok guzeliz herkes bizi kiskaniyor havasinda olan sizsiniz.

0|0
    0|0
    • Soruyu nasıl yorumladın şu an bunu düşünüyorum

• Beni öyle davrananla bağdaştırman hata. Ben sana onu sormadım.

• Onun disinda bence kimse kimseyi boyundan dolayı ezmiyor eziyorsa da ben gormedim

• Takma güzelim sen de. Mutluysan problem yok

1|0
    0|0
  • Ana aynı boyda olduğum birini görmek ne sevindirici şey. Ben de 1.86 lıkla beraberim boyumu o tamamlıyor boş ver kız. 😋

0|0
    0|0
  • Bir bilsem

0|0
    0|0
  • Salla ya

0|0
    0|0
  • Niye hakaret edelim ki tatlım

0|0
    0|0
  • en iyi boy ben 1.78 boyum var topuklu giyemiyorum :(