Bu insanlardan nasıl kurtulurum?

1 dönemdir tanıdığım bir arkadaşım var. Zamanla samimi olduk. Okul dışında da görüştüğüm bir arkadaşım oldu. Sonra onun arkadaşıyla da tanıştım. Zamanla hoşlanmadığım espriler yapıp, beni ciddiye almamaya başladılar. Halbuki ben öyle biri değilim, bende sakalasirim, birilerine takilirim ama mesafemi, sınırımı da bilirim. Bunlar herşeye bir laf söylüyor. Kendileri de doğru düzgün biri olsa neyse. Hele arkadaşı baya ezik biri olduğu halde yüz verdik diye boş boş konuşuyor. Artık görüşmüyorum ama okul başlayınca böyle devam etmesinden korkuyorum. Hep böyle kafama takıyorum.

Güncellemeler:
Güncel
bir yardım edin

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• koy mesafeni.

0|1
    0|0
    • Koydum ama kafana takılıyor hep. Ben ağır biriyim iki malın agzina1 düşecek ne yaptım.

• mallar sebepsiz sararlar mal adi ustunde. sana yuk yapan sirtinda kambur olan bu tipleri gormezden gel. eskiden yoktular yasiyordun yine yasayacaksin.
      samimiyetle yav. sakligi birbirinden ayiramayan bu insanlara zaman harcama dusunme bile vaktine yazik.

• Doğru söylüyorsun vaktime yazık. Anasını satayım kime yüz verdiysek tepemize çıkıyor

Kızlar Ne Diyor 2

• Takma konuşma seni zorlayan yok ki

0|1
    0|0
    • Okulda görünce aynı şeyleri yaparsa? Arkamdan konuşup beni insanlara yanlış tanınırsa?

• Ya ne yaparsa yapsın da ben kafama takmadan edeniyorum sinirim bozuluyor

• Kimin bozulmaz ki haklısın

• E yeni arkadaşlar bul sende veya bu rahatsızlığını onlara dile getir

0|0
    0|0
    • Aslında benden çok farklılar ama yalnız kalmamak için istemeden çok yüz verdim

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...