Sırf hava olsun, parası için yanında durayım denilen insanlardanım ne yapmam gerek?

Sırf paramız için benimle dost olan insanlar var hayatımda. Onları çıkarınca bir tek ailem kalıyor. Onda da annem babam ayrı, tek çocuğum. Ne ailem ne arkadaşım var potansiyelde sanki.
Bütün arkadaşlarım (?) varlıklı olduğum için yanında diye düşünüyorum. Eslem bizi yemeğe götürsene X restorana, Eslem borç verir misin kanka?, bugün size gelelim mi... Hep böyle şeyler duyuyorum arkadaşlarımdan dost bildiklerimden. Doğum gününde hediye almadığım ama mütevazı bir pasta alıp kafeye götürdüğüm arkadaşım bana küstü. Bir başkasına 2000 tllik çanta almışım ona anca pasta alırmışım ayrım yapıyormuşum. Artık bu insanlardan çok sıkıldım. Ama onları etrafımdan eksiltirsem, benzerleri bana aynı amaçla yaklaşacak. Ne yapmam lazım bu siteyi de bilmiyorum tam anlamadım. İçimi dökmeye geldim. Yeni çevre edinemiyorum artık sosyal fobilerim ortaya çıktı psikologlarımın söylediklerine göre. Ne yapmam lazım çıkmazdayım sanki.

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• onlari oncelikle hayatindan çikart.. paran için sana yaklasmayacak insanlar elbet var.. bulundugun ortamlari degistir.. mütevazi ortamlara git..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• dizi izlemeyi birak ilk basamak.
    sonra hayal dunyasinda yasiyorsun bu da sizofrenlik yoluna ilk adim oluyor eslem.

0|0
    0|0
    • Dizi izlemek mi? Ben bunları yazarken gözyaşları döktüm kim olduğunuzu bilmiyorum bu siteyi de çözemedim ama tek istediğim biraz içimi dökmekti. Yine de ilginiz için teşekkürler. Şizofrenimle baş başa kalayım o halde!

Erkekler Ne Diyor 4

• Ver yansın takıl biraz

0|0
    0|0
  • O insanları temizle etrafından

0|0
    0|0
  • Muhammed Ali gibi yap kapşonu kafana geçir seni sen olduğun için seven birini bulana kadar yürü

0|0
    0|0
  • oları eksiltmekten başla sen herkese paran olduğunu belli etme sende

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bir şey yapamaZsın.

0|0
    0|0
    • Sonsuza kadar böyle mi sürsün yani?

• AİLENLE BAĞLARINI KUVVETLENDİR GÜNÜN BİRİNDE SENİ SEN OLDUĞUN İÇİN SEVECEK BİRİ İLLA KARŞINA ÇIKAR
    SONUÇTA BİR GÜN PARAN BİTERSE YANINDAKİ İNSANLARDA BİTER

0|0
    0|0
    • Babam başkasıyla evli. Annem bekar. Biraz zor çünkü annem babama gitmemden pek haz etmez. Kuvvetlendirmeye çalışacağım en azından

• o zmn ikisine ayrı ayrı vakit ayır babannen anneanen varsa onlarla iletişim kur bir amaç belirle kendine bir uğraş bul unut öyle insanları

Yükleniyor...