17 yaşında genç kız?

abi haber okduum 17 yaşında ki kız sevgilsinin borcu üzerine fuhuş bu nasıl bir sevgili böyle ya.
ya ailesine yazık arkadaşlar Genç kızlar kör kütük aşık olmak bu değil lütfen yapmayın kanmayın adam olana bakın araştırın.
üzüldüm yaa.

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Üzülecek bir şey yok insan kendi eliyle kendisini mahveder ki kızda aynını yapmış. Böylelerine acımayın

0|1
    0|0
    • bu nasıl bir ricadır ki bu şekilde tamam diye biliyor. ALLAH AŞKINA MANTIK NERDE AİLESİ NERDE BU KIZIN sizde sosyal medya da dolaşıyorsun
      ama bu sekılde nasıl biri bulurda aklını çele bilir.

• Haklısın paşa bir şey diyemem.
      ama cidden salakmış ya da Azmışş istekli güzel kardeşim de AİLESİNE ACIDIM LAN

• Acıma. Suçun çoğu da ailesinde kızın

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Çok yazık

0|0
    0|0
    • yazık tabi ama bu kadar kör edebilecek olanak ne onu çözemedim zorlamamışlar bile mahkemede kendim istedim diyor çok seviyorum diyor.
      seven adam bu sekılde kabullenmez peki bu kızın aklı nerde? nasıl kabul etmiş birde ben onun baska kızların satmasını kıskandım beni pazarla diyor... sevdigi kabul ediyor bah hele su ıse ya.

• O kız normal olsa o çocuktan uzak durur
      Sorunlu ya da kıza birsey yaptılar

• olabilir o sekılde mahkemede konuşması da bir farklı onu da anlamadım işte

Erkekler Ne Diyor 1

• bir çift göze ömür verebilecek adamlar varken kendilerini gecelere meze yapıyorlar çok yazık

0|1
    0|0
    • Valla yazık ya ben üzüldüm burdan... Allah hayırlı evlatlar versin hepimize ya.

• amin kardeşim hayırlı evlat hayırlı eş nasip etsin gececik kızlar var hayatlarını mahvediyorlar gücüm yetse hepsini çeker kurtarırım öyle zoruma gidiyor ki

Yükleniyor...