Baba parası ile yaşamak?

18 yaşında öğrenciyim üniversite 1. sınıf bitti beden eğitimi okuyorum. ben sporcu olduğum ve antrenmanlara gitmem gerektiği için çalışamıyorum. hem burun ameliyatı olacağım onu bekliyorum. dayımda neden bizim markette çalışmıyosun yazın para nasıl kazanılır öğren falan diye sitem ediyor. anlatıyorum durumu anlamıyor daha okuyorum yazları da çalışmak zorunda değilim ki istersem çalışırım okul bitince zaten çalışacağım dertleri ne ya bunların ben daha arkadaşlarımla bir kere tatil yapmadım millet tatilden tatile koşuyor sanki boş oturuyomuşum gibi tavır takınıyorlar

1|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• gerekirse babam söyler bana bende çalışırım de

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• banada baskı yapıyorlardı, işe girdim. simdi birşeyime karışamıyorlar, karsi çıkıyorum

0|1
    0|0
    • ama işte benim idmanlarım var yarışlara hazırlanıyorum bişeyler için çabalıyorum bir yandan sağlık sorunlarım var burun ameliyatı gibi. cankurtaranlık belgesi aldım ama bu şartlar altında nasıl çalışayım ki? bide ben öyle esnaflık yapacak biri değilim herhalde yüzmeden dolayı ayaklarım çabuk yoruluyor

• yoo babam bişey demiyor annemde demiyor bir tek büyük dayım laf ediyor bazen ona da sinir oluyorum ben idmanları bırakamam o daha önemli

• o zaman düşünmemeye çalış, anlıyorum seni.

Kızlar Ne Diyor 1

• Kendi parani kazanmak gibisi yok

0|0
    0|0
    • öyle de boş değilim ki idmanlarım var ameliyat olmam lazım

• sence ben haksız mıyım? çalışmak zorunda mıyım yazın? bence değilim yani hiçbir şey yapmasam tabiki çalışmalıyım lakin idmanlar benim herşeyim

• Ben bile kız oldugum halde calisma konusunda baskı yapiliyor seni anliyorum ama ilerde yapicagin mesleğe yoğunlaşmalisin kendini gelistirmelisin tabiki ufak tefek işleri boşver okumana bak sen zamani gelince sevdigin bir işe basliyinca ailene bunlarin karşılığını fazla fazla verirsin zaten

Erkekler Ne Diyor 1

• 18 yaşındasın artık reşitsin. Burun amerliyatıda babanın parası ile olucak herhalde. Sporcu ve Antremana gittiğini söylüyorsun. O halde şu saatlerde çalışayım gibi bir seçenek sunmalısın. Yoksa aran bozulucak ve daha çok zaten baba parası yiyorsun bişe yaptığın yok diyecekler

0|0
    0|0
    • babam bişey demiyor dayım uğraşıyor böyle. annemde üniversite bitince çalış diyor yüzmeden dolayı bacaklarım çabuk yoruluyor ben markette sürekli ayakta duramam anca kendi işimi yapabilirim o da antrenörlük lakin idmanlarım var ameliyat tarihini bekliyorum. ben antrenmanlarım için çabalamak istiyorum millet mutlu olsun diye çalışmak istemiyorum

• anlamıyorum ki kendi marketinde yazın çalışmamı istiyor sanayide ama ben işte çalışmak istemiyorum idmanlardan ötürü. sinir oldum dayıma

• Takma kafana. Kitap oku dağılır kafan

Yükleniyor...