Gecenin Sorusu Detayta Saklı?

Bugün Kabotaj yani Deniz Bayramında (saroz Körfezi'nde) ki Yarışmalardan 2 Tanesine Dostlarım beni yazdirmislar ben de yaklaşık olarak 2.5 saat uzakta olduğum için katılamayacagimi belirtmiştim ama kırmadim ve gittim. Güzel bir ortam vardı. Yüzme yarişi ve Ördek kapmaca oyununa yazdirmislar. neyse yüzme yarışında son saniyede 3. oldum😏Neyse bazı yarışmalardan sonra ördek kapma oyunu için ismi daha önce yazılmış 20 kişiyi iskeleye cagirdilar. Fazla uzatmayim ördeği şans eseri yakaladım. (videoya da almışlar) Neyse Ördeği aldım 300 liralık ödülü kabul etmedim ve ordan ayrıldım. Ama bir sorun vardı. Ben hiç bir hayvana asla Kıyamam. Telefon kullanmadigim için Yarışma komitesine Ördeği nerden aldıklarını soramadım. Sonra sol elimle tuttum debriyaj sıkmam gerektiğinden Ördeği bir türlü tutamadım😕Tam ordan ayrılırken bir araç durdu yanımda problemmi var dediler plaka Yunan plakası olduğu için yabancı zannettim galiba beni😉Hayır dedim ama Bu Ördeği yerine götürsem çok iyi olur dedim Keşan da bir ördek Çiftliği olduğunu ördeği oraya arabaya koyup götürebilirim dedi. ben de kabul ettim arkandan gelirim dedim. söylediği yere kadar takip ettim. Dedim ki Abi Burdan alınan bir ördeği geri getirdim dedim. Deniz Bayramında hediye olarak kazandım dedim. Sonra arabadan çıkartıp yerine bıraktık. Ördeğin tüm arkadaşlari tek sıra olup hepsi bağırdı. Ve dönüşte pasayigit beldesinin ordaki yol yapim çalışmasının ordan geçtiğim sırada önüme aniden o ördeği aynısı çıktı durdum Resmen yolun ortasında durdu ve geçemedim çünkü gitme dedi sanki. bir arabadan ya da kamyondan hidrolik (fren) yağının yere dökülmüş olduğunu gördüm. Eger ben devam etseydim 6. vites ile yaklaşık 160la mutlaka kayıp ölürdüm. Sorum şu; o ördeğin aynısı beni o yolda nasıl durdurdu?

1|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Geçmiş olsun öncelikle aklıma ilk gelen ördek kaçmış ve hayvanların sevincine bayıldım ya :D

0|1
    0|0
    • Ördek kaçamaz galiba ya Keşan ile paşayiğit beldesi arası 10 15 km vardır. Koşamaz uçamaz yani o kadar.

• Aslında ördeği denizde ben yakalamadım Sanki bana kendi geldi. Herşey kısmet işte. Onunda eceli yokmuş dün benim de yokmuş şükürler olsun binlerce

• doğru dedin

• değişik bir olay olmuş, biraz ürkütücü ama yaptığın iyilik karşına çıkmış gibi

0|1
    0|0
  • Bunun bir açıklaması yok ki. O ördek belki de seni ölümden döndürdü. Şükret.
    Eğer ki durumun iyiyse sadaka ver ya da sokaklarda aç susuz gezen bir sürü çocuk var onların karınlarını doyur.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...