Boşanmış olmam ilerde sorun yaratır mıı?

ben bir evlilik yaptım ve eski eşim beni aldattığı için boşandık. şimdi bekar bir adamla tanıştım ve birbirimizden çok hoşlandık yemeğe gittik. baştan söyliyim sonra sorun çıkmasın diye ben bir evlilik yaptım dedim o da olabilir hayat bu deyip konuyu kapattı. ama gözlerinde gördüm morali bozuldu bakışı değişti

şimdi diyeceksiniz kafana takma herkesin başına gelebilir diye ama sürekli takıyorum, sanki boşandığımı anlayınca benden faydalanmaya çalışacakmış gibi hissediyorum, bazen ağlıyorum hatta sürekli ağlıyorum ama kaderimi değiştiremiyorum...

gerçekten kalben cevap verir misiniz? ilerde sorun yaratacak mı benim boşanmış olmam?

1|0
12|25

En İyi Erkek Görüşü

• SOrun olmaz ya, Dua et iyi insanlarla karsilastirsin Allah kotulerden uzak tutsun. sonucta bekar olanlardan da faydalanmak isteyen cok.
    Sen bastan sinirlarini koydugunda, buna riayet edebiliyorsa zaten guven veriyorsa bence sorun olmaz.
    Ama sana karsi saygisiz guven vermeyen ve sinirlarina saygi duymayan hoyrat davranan insan dan uzak durmalisin zaten.
    bence takma kafaya.
    O sahis veya baskalari belki ayrilip bosanmadi ama, bir cok kizla beraber de olmus olabilir (sen 1 erkekle evlenip bosandin belki, ama o sahis 5 kizla yatip kalkis da olabilir, tek fark senin kagitta olan imzan ve bosanman. bir de boyle dusun)

0|0
    0|0
    • Peygamberlerin cogu evlendigi dul kadinlar mis. Boyle bir sey de var.
      Tabi bekar olanlar hic evlenmemis istiyor ancak, gunumuzdeki iliskilere bakilinca, cogu bekar kizin ne bakirligi kaldi artik ne de evli gibi yasamadigi/sevismedigi/ birlikte olmadigi.

En İyi Kız Görüşü

• Bence olur sorun hep yuzune vurur simdi deilse de ilerde. Belki dulsun diye seni kullanabilir cinsel amacli.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Evet bu toplumda malesef sorun yaratacak.

4|2
    0|0
  • Evet yaratacak illaki şahsen ben dul birisi ile evlenmek istemem hiç evlilik yapmadıysam eğer. Ama bu herkesin böyle düşüneceği anlamına da gelmez. Ağlanacak bir şey yok sen kötü bir şey yapmadın helal yol ile evlendin ama anlaşamayıp ayrıldınız herkesin başına gelebilir. Böyle yaparak Allah (c. c) ` a isyan etmeyin şu an da oluk oluk Müslümanların kanı akarken sizin şu dert sandığınız inanı ki dert değil. . .

1|0
    0|0
    • Müslümanlardan başkada kimsenin kanı akmıyor nedense

• Batı da kim ölmüş? Eğer tek tük patlamayı diyorsan kendi adamları zaten hepsi kendi planları. Müslüman Türkler kanı akıyor sen hala kimi savunuyorsun bilaaader.

• İnsanların içinde menfaatçiler de var, düzgünleri de... Dışarıdan bakınca karpuz değil içini görebilesin... Sen tanımaya çalış elinden geldiğince ve dik dur, ezik durma ama duayı elden bırakma. Hayırlı olanı verecek olan ALLAH sonuçta, O dileyince zorlar kolay olur.

0|0
    0|0
  • dediğin gibi moreli bozulduysa bakışı değiştiyse seninle evleneceğini sanmıyorum.

0|0
    0|0
    • Bende hemen evlenelim demiyorum ama ciddi yaklaşmakta fayda var

• İnsanların beklentisi olduğu sürece sorun yaratacaktır. Fakat böyle olmasını sen istemedin. İnsanız biz hatalarımız var kusurlarımız var. Bunun için kendini üzme ve dert edinme. Allah senin karşına iyi birini mutlaka çıkarır sabret pes etme. Herşey gönlünce olacaktır bir gün mutlaka

0|0
    0|0
  • O çıkmış olduğun erkekle olan ilişkinde sorun yaşayacaksın gibi duruyor. Senden faydalanmak istemesi de ihtimal dahilinde. Bence sevgini, ilgini, vaktini bunu dert etmeyecek kişilere sakla.

0|0
    0|0
  • Yaratır kanks

0|0
    0|0
    • bu hep böyle mi olacak, yalnız mı ölücem ben daha hiç çocuğum bile olmadı

• Herşeyin hayırlısı de kanks

• zor bir durum tabiiki, şahsen böyle bir durumda olsaydım evlenmem diye bir kuralım olmazdı, lakin bira birlikte yaşayıp olup olmıyacağına karar verirdim.
    nihayetinde tek suçlu eski kocan olamaz diye düşünürdüm

0|0
    0|0
  • Samimiyetle söyleyeyim yaratır elbet, ama bu herkes için geçerli bişey değil. Belki seninle aynı durumda olan birisi için belki de seni sen olduğun bu şekilde olmanı önemsemeyen biri için böyle biri çıkar mı karşına elbet çıkar. Senin yapman gereken benden faydalanacakmış geliyor diyorsun ya kendinden faydalandırmaman, severse seni zaten heran yanında olmaya devam edecektir.

0|0
    0|0
  • Hayat bu demekle geçiştirecek kadar basit cevap vermiş ne olursa olsun ilerde canın yanacağına şimdiden yanması daha mantıklı hayat bu değil! Çok dikkat edilmesi gereken bir şey unutmayalım yaşadıklarımızdan ders alarak ona göre hareket etmeliyiz karşımızdaki insanın samimiyeti ve ciddiyetine göre önlem almalıyız.

0|0
    0|0
  • Senin ayarında biri ile rahat edersin ancak. nitekim öyle tanıdıklarım var

0|0
    0|0
  • Anlayisli birisi cikarsa sorun yapmaz

0|0
    0|0
  • Aman sen kimseden faydalanma ölene kadar

0|0
    0|0
  • bekar dul ilişkisine aile iyi bakmaz

0|0
    0|0
  • sıfırlar sıfırlarla, ikinci ellerde ikinci ellerle evlenmesi daha mantıklı olur...

0|0
    0|0
    • İkinci el ne kadar kaba bir tabir öyle

• Niye böyle bir zorunluluk var. Evlenmiş boşanmış adamların çoğu seks istiyor evlilik düşünmüyor ya da sizinle evlenmesinin tek nedeni ev işi yapmaktan sıkılması oluyor.

Ki herşey bir kenara bekar birine aşık oldum napıyım?

• iyi biyetli birine benziyorsun. ama hiç evlenmemiş biri evlenip ayrılmış birine "neden boşandıki acaba?" gözüyle bakar ister istemez. evde kalmışların tercihi olabilir. yani nefes alsın yeterki bu saatten sonra bekar olarak ölmek istemiyorum gibisindende olabilir. Allah gönlüne göre versin. mutlu olacağın bir karar vermeni sağlasın inş...

• dogrusu yaratmaması gerekir.
    gercegi yaratacaktır.

0|0
    0|0
  • adamına bağlı be güzelim

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • Bunu diyerek sen kazndn sıkıntı olsada alnn ack basin diktir

0|0
    0|0
  • Iliskiye dikkatli baslarsan adamın niyetinide ogrenirsin

0|0
    0|0
  • Oh boşan başkasını bul ne dünya bee

0|0
    0|0
    • beyefendi ben yanlış bir şey yapmadım. kocam beni aldattı boşanmak zorunda kaldım

• Yok yani ne kadar kolay buluyorsunuz diyorum

• 3 sene önce boşanma surecim bitti

• Görüştüğün insan gerizakılıysa ilerde sıkıntı olur

0|0
    0|0
  • Namusunu koru hiçbir sorun olmaz

0|0
    0|0
  • ben davul dengi dengine olayına inaırım. o seni anlamaz .

0|0
    0|0
    • bende inanırım o olaya ama türkiyede malesef boşanmış adamlar artık hayatına sadece yatmalık kadın arıyor ya da çocuğu varsa ona bakıcı arıyor. geriye sadece bekarlar kalıyor...

• bakir olduğunu sanmıyorum çok sosyal biri ve yakışıklı

• ne diye morali bozulsun ki o zaman sen yanlıs hissetmişssindir.
      bakir kız kafasıyla yasamaması lazım yani böyle odunluk olmaz

Kızlar Ne Diyor 11

• Bu tarz yaklaşımlara karşı hazırlıklı ol ve güçlü durmaya çalış. Kimsenin faydalanmasına veya bu durumunu kullanmalarına izin verme.

Ayrıca yaşadığın tecrübelerden de pay çıkararak daha sakin ve emin adımlarla yeni ilişkini yürütmeye çalış.

1|0
    0|0
  • Sakın moralini bozma, sonuçta boşanmak kötü bişey değil ve hiç kimse boşanmak için evlenmez... Elbette karşına adam gibi adamlarda çıkacak, erkekte dul olursa senin için daha kolay olur, zira bekar erkeklerin dul kadınlara bakış açısı farklı olabiliyor, ya da erkek kabul etse bile ailesi istemiyor ama bu demek değildir ki sen doğru bir adama denk gelmeyeceksin, moralini yüksek tut ve pozitif ol, üzme kendini... ;)

0|1
    0|0
  • Sacmalikk egerki sorun ederse ya arkadas kadinda erkekte bosanir tekrar evlenir nesi sorun edilirki bunun

0|0
    0|0
    • türk erkeklerinin çoğunda bekaret kaygısı var. bundan korkuyorum

• Bence etmemeli sorun bekarken ne ceviz kiranlar var

• bence gayet doğal bir şey. bir kaç kere görüş zaten sende anlarsın şimdi bunu düşün önyargıların ile kendinii üze gerekirse bu konuyu da tur konuş içine atmaktan iyidir zaten sezersin niyetini.. bol şans

1|0
    0|0
  • Ne göster nede ellet bakalım neler olacak

0|0
    0|0
    • elini bile tutmadım 1 aydır ama yinede korkuyorum

• yaaa sacmalama ne sorunu ama direk sor yani sorun yapacaksan bitirelim de, kesinlestir bu konuyu. Kacinci devirde yasiyoruz.

0|0
    0|0
  • Sorun yaratmasi büyük olasilik. Ailesi de sorun cikarir.

0|0
    0|0
  • Yaratmaz seni kullanmalarına izin verme

0|0
    0|0
  • yaratmaz canım ya takma bence bende evlendım bosandım D:

0|0
    0|0
  • Ne ballısınız bekarlarda kapınızda hep dulların :D

0|0
    0|0
    • o nasıl laf öyle. biz iş dolayısıyla tanıştık kapıma gelmedi

• şakaysa tamam sorun yok :)

• Yarın bıgun herkesın basına gelebılır aıleler sorun yapmasa daha ıyı herseyın hayırlısı.

• baştan söylemişsin istemesse bir şey uydurur ayrılır zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...