Türkiyede ve dünyanin bir cok ulkesinde cinsel istismar gercekten hat safada siz de böyle dusunuyor musunuz?

Türkiyede ve dünyanin bir cok ulkesinde cinsel istismar gercekten hat safada siz de böyle dusunuyor musunuz?

https://youtu.be/U2O3gmJlmuA
Saadet öğretmenin videosunu izlemenizi tavsiye ediyorum ben izlerken gozyaslarimi tutamadim. Gercekten eli opulecek bir insan. herkes boyle duyarli degil ne yazik ki. Cocuklarimizi istismardan korumak icin onlari bilgilendirelim arkadaslar , elini bile bir yabanci tarafindan onun izni olmadan tutulmamali bunun farkina varmalilar farkindalik yaratalim bu konuda , bedeninde ve ruhunda olusan izler hayatinin sonuna kadar devam eder unutmayalım ! ÇOCUK İSTİSMARINA HAYIR !

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Kadınlara çocuklara eziyet eden sapıklık yapan düşünen her erkekten nefret ediyorum canını gözümü kırpmadan alabilirim seve seve

2|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet maalesef

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• aynen maalesef yasalar agirlasmazsa sorun cogalir,3 5 kisi yan yana gelsin birbirlerini gazliyorlar

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Cocuk istismari ne ya hala beynim almiyor inanamiyorum ya bir insan nasil bu kadar vicdansiz utanmaz olabilir ya! Nasil bu kadar alcalabilir? cocuk onlar daha niye hayatlarini mahvediyorlar Allah onlari islah etsin insallah.. haysiyetsiz pislikler..

1|0
    0|0
Yükleniyor...