Arkadaşlar Kur'an dinleyebileceğim bir video falan var mı bu gece için?

Kur'an okumasını bilmiyorum ve dinlemek istiyorum internetten öyle bir video var mı kadir gecesi hem sahura kadar dinlerim?

0|0
13|5

En İyi Kız Görüşü

• Kadir gecesi diye mi bir alemsiniz😑

0|1
    0|0
    • Bence inanan bir insan sürekli olara k yapmalı senin fikrin saygı duyarım

• kesinlikle zaman buldukça yerine getirmeye calısıyorum zaten ve namaz ibadetlerimi aksatmıyorum inşallah böyle devam ederim sıkıntı yok kuran okumak biraz zordur kelimeleri manaları ben kucukken gitmedim kursa falan hic kendi cabamla herşeyi ögreniyorum o yüzden.

En İyi Erkek Görüşü

• youtube da var fazlaysıyla

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Yaz çıkar

0|1
    0|0
  • Youtubedan cüz dinleyebilirsin, sıraya alırsan tek tek gider zaten.

0|1
    0|0
  • Valla ne alakadır bilmem ama kıyamet suresini ağlayan biri o kadar güzel okuyor ki öyle içten okuyo youtubedan aratırsan eğer siyah üstüne kırmızı yazı şimdi link atamıyorum böyle yarım yamalak anlattım büyük ihtimal biliyosundur ama ben yinede söyleyeyim abdulbasit abdulsamet -tek kişi-dinle veya mahir dinle

0|1
    0|0
  • YouTube da bar

0|1
    0|0
  • googlea yaz çıkar

0|1
    0|0
  • Arapça da dinle tabi ama asıl istenen türkçe okuyup idrak etmek

0|1
    0|0
  • İshak Danış ve Mahir dinleyebilirsin..

0|1
    0|0
  • Vardir😮

0|1
    0|0
  • Diyanetin kuranı kerim onu indir dinleyebiliyirsunda hem

0|1
    0|0
  • Youtube arama motoruna yazın, çıkar

0|1
    0|0
  • vays imanlı çocuk. helal sana.

0|0
    0|0
  • Öğrenip kendin okuman daha iyi değil mi gerćek bilgiye ulasmissin olursun hem

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Timur taş hocayi dinle

0|1
    0|0
  • kur'an dinleyeceğine çıkta bir aç doyur iki çöp topla bir ağaç dik bir işe yara mk arapça şeyler dinleyin anca boş boş

0|0
    0|0
    • küfür etmicem ama az önce yaptıgım ibadetler hakkında fikrin yok ama o kücücük beyninle kalkmış yorum yapıyorsun Allaha havale ediyorum seni.

• Kabe imamı mahir yasin süresi yaz bakıyım bir o güzel hemde baya etkiliyor insanı

0|1
    0|0
  • youtube

0|1
    0|0
Yükleniyor...