Niye kitlenip bakıyosunuz beyler?

Metrobüste yolda vs hani birine gözün kayar süzersin bir iki göz göze denk gelirsin onu anlarım hatta sen ona bakarsın o sana bakar hani falan o da tamam ama ben kafamı çevirdiğim halde öyle kitlenip durmak nedennn bide kafamı çeviriyorum yine de baktığını hissedebiliyorum öyle aşırı rahatsız oluyorum valla bıçaklayasım geliyo yaz ayı diye hormonlarınız mı coştu anlamıyorum ki kara çarşafa mı giricez napcaz bazı hanzolar gözleriyle bile taciz edebiliyo

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Aşağıdan baktırıyorlar

0|0
    0|0
    • illa ananıza bacınıza yapsalar mı dememiz gerekiyo başka türlü empati kuramıyo musunuz

• çek git lan burdan seni de bıçaklarım

Erkekler Ne Diyor 9

• Arkadaş sende bakılacak kadar güzel Olmasaydın benc annenle babana kız niye böyle güzel yaptılar neden neden 😂

0|0
    0|0
  • En iyisi benim yanları boş olsa bile hatta tek boş yer olsa bile ayakta gidiyorum o da nedenoturmuyorum yanına diye rahatsız oluyor tipini düzeltiyor. Menisküsüm ağrıyor ama değiyor açıkçası

0|0
    0|0
  • demek ki çok güzelsin, seni görenin nutku tutuluyor

0|0
    0|0
  • Gözleriyle rahimine çocuğu bırakır onlar

0|0
    0|0
  • Alamıyorum gözlerimi senden napim her yerine aşığım

0|0
    0|0
  • Beğeniyor demekki.. valla bende anlamam ama böyle kızların olduğu da gerçek

0|0
    0|0
  • Genelleme yapma onlar o. c olanlar

0|0
    0|0
  • illaki sizde baktirmak istiyosunuzdur. guzellik sizce on plandadir ve etraf bakiyodur

0|0
    0|0
    • illaki baktırmak istiyosunuz falan ne demek ben yanımda çakı biber gazı elektro şok taşıyorum ne baktırmak istemesi ya önyargılarınızla cevap vermeyin lütfen

• cok guzelsinizdir ondan bakiyorlar. malesef soylemeliyim bunu deme!!!

• Bilmemki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...