Arabadan anlayanlar bakin lutfen?

Iki gundur sol lastiklerin birinden ozellikle frene bastigimda ve arac seyir halindeyken inanilmaz rahatsiz edici ( muzigi son ses acsamda duyulan) ince tiz gicik edici ses geliyor. Bunun sebebi ne olabilir?

0|0
2|27

En İyi Erkek Görüşü

• Hangi tarafsa , o lastiğin fren pabucu aşırı kullanımdan bitmiş , kampana direk tekerlek silindirine sürtüyor demektir.

Eğer acilen değiştirtmezsen yakında o tarafın freni tutmaz ama diğer taraf tutar , dolayısı ile hız yapıyorken frene bastığında araba o yana savrulup takla atar noktaya gelip kontrolden çıkacaktır.

1|0
    0|0
    • 😐aman tanrim. yarin servise goturecegim zaten. cok bilgilendirici oldu tesekkur ederim

• Kuzenim halleder de tahmini fiyat bileyim diye dedim cok tesekkur ederim

• Rica ederim

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 26

• Kampana aşınmış ve sürtünmeden dolayı ses yapıyor olabilir. Daha fazla zarar görmeden bir servise götür derim.

1|0
    0|0
  • Balatalarda sorun vardır

1|1
    0|0
  • Fren Balatalari gitmistir.

1|0
    0|0
  • Fren balatalarina bir baktir

1|0
    0|0
  • firene bastın zzman fren pedalı titriyosa o sesi yaparken balatalar bitiktir tiremiyorsa sadece ses yapıyosa diskleri zayıflamıştır firen diskleri ne baktır bitikse incelmişşse değiştir çünki büyük sorun.

1|0
    0|0
    • Frende bir problem yok simdilik

• olası bir durumda fren tutmazsa hemen ayagını gazdan kes el frenini yavaş yavaş kaldır araç yavaşlar zaten..

• :/ tamam tesekkurler

• Balatalardan geliyor ses. Araya ufak taş parçası girmiş olabilir. Balatalar yeniyse işi bilen adam temizliğini yapabilir. Yeni değilse değiştir hiç uğraşma.

1|0
    0|0
  • Bazan balatalara kum girdiğinde olur tali yoları son zamanlarda kullandınızmı ama ses çok fazlaysa bir baktırın

1|0
    0|0
  • Servis yolu gözükmüş. Takla atmamak için gitmen lazım :)

1|0
    0|0
  • Arkdasım balata nın dısk ıle sureklı temas halın de oldugu için diski cızıyo
    Baska bir ihtimal dusuk de olsa...
    Rot bılyası bozuk otuyor olma ıhtımalı var

1|0
    0|0
  • Fren balatalarından kaynaklı 150 tl gibi fiyata hallederler

1|0
    0|0
  • balatalar ölmüş olmalı

1|0
    0|0
    • Ciddi misin

• saygı duyarım iyi akşamlar dilerim

• ya burak abi bir git ya :D

• balata bitmiş o zaman acil servise git demir demire surter gibi bir ses ise

1|0
    0|0
  • Fren balatası bitmiştir

1|0
    0|0
  • Balatadır balatalar bitmiş

1|0
    0|0
  • Balatalar bitiyo değişmesi gerek kesinlikle

1|0
    0|0
  • Fren sıkıştırma vidalarindan biri surtuodur , plak iğne misali

1|0
    0|0
  • Balatalar..

1|0
    0|0
  • Balatalari kontrol ettir

1|0
    0|0
  • Balatalara yağ değmiş olabilir.

1|0
    0|0
  • Balatadır herhalde.

1|0
    0|0
  • Baski balatalari yeni bitmistir

1|0
    0|0
  • Balatalardan geliyo

1|0
    0|0
  • Zusasuasdşld sende mi pudi pudi

0|0
    0|0
  • Bujiler meme yapmış bir o lafı biliyorum :D

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Kadin kafasi iste sesi duymamak icin muzik acacagina bir servise gotur baktir bir sorun mu var diye.

0|0
    0|0
    • Canim kadin kafani yerler senin mimarim. ben mimar. Sabahin köründe evden cikip aksamin kacinda evime geliyorum. arabaminda bakiminu yaptiriyorum. kiskanacagina akil ver. veremeyecegin akli yerme boyle otuttururum seni !

• Her laf yediginde mesleginle mi övünürsün? :D
      Bakimini yaptirsan sorundan haberin olurdu ayrica o sesi araba kullanan bicok kisi tanir buyuk ihtimal balata der. Oturup ne oldu acaba diye dusunup duymamak icinde müzik acmak?
      Cok akillica cidden :D Engel basinca oturtmus olmuyorsun tartismaya girmeye korkuyorsan laf atma. Engel b

Yükleniyor...