Playstation 3 mü yoksa 4 mü kararsızım?

Elimde Ps2 var, arada oynuyorum baya keyif veriyor fakat grafik olarak daha üst düzey oyunları da bir oynamak istiyorum. Sizce Ps3 mü alayım yoksa Ps4 mü? Ps4 alacaktim fakat hakkında ilginç söylemler var bu beni kararsizliga itti.

1|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ps 4 iyi tabiki ama ps3 de gta 5 fakan yine çok kaliteli. Ve artık oyunları ps 4 e göre üretmeye başladılar

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Her zaman yeni bir teknolojik alet alırken güncelini al. Yenisi çıkınca piyasaya Ps3 tarih olacak, doğru düzgün oyun bulamayacaksın. Yenileri üretilmeyince konsolla beraber dışlanacaksın, hoş olmuyor:)

0|1
    0|0
    • Ps2 tarih oldu ama oyunları yine de keyifli :p

• Pc'de takıl , ps'lerden daha güncel :p Ben Pc'de takılmaya karar verdim , arada nostalji olsun diye ps2 oynarim

• Konsol PC ayrımı yapmıyorum şahsen ikisinde de oynuyorum:D

• Ne gibi soylemler var

0|1
    0|0
    • 4'dek oyunlarin grafigi saglam olsa bilr oynaninirlik dustu iddialari ve az oyun sorunsalı :o

• 4 al bebek

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ps 4 tabiki zaten artık ps 3 edoğru dürüst oyun çıkarmıyorlar ps4 oyunları çok pahalı sadece ama plus üyelik alıyorsun senede 100 tl sana ayda 6 oyun falan hediye ediyor

0|1
    0|0
    • Ps4de oyun sayisi azmiş oynanabilirlik azmis diyolat

• Oynanabilirlik derken , oyunun grafigi degil de oynarken verdigi keyif , heyecandan bahsediyorum abi 😂Ps3 bu konuda daha başarılı sanki

• anladım kardeşim benim ben henüz almış değilim zaten araştırdığım kadarını aktarıyorum :) oynarken verdiği keyif şudur online oynamak daha keyifli diyorlar :D ben ps 3 kullandım ve oyunlarından gayet memnundum :) ama ps 4 de çok daha iyi oyunlar var ve ps 3 e çıkmıyor

• 4 alırsın 2 sene sonra 5 çıkar elindeki 4 çöpe gider. en iyisi sağlamından bir pc topla keyfine bak...

0|0
    0|0
    • Aynen pc en iyisi aslında gerek yok boyle atraksiyonlara

• aynen öyle. pişman olursun sonra konsol aldığına zaten. 6-7 bin tlye adam gibi bir pc topladınmı sana 10 yıl boyunca yeter zaten...

Yükleniyor...