LİSE HAYATINIZ?

lise hayatınız nasıldı ilk günününüz nasıldı liseye yeni geçenlere tavsiyeleriniz nelerdir ve lisedeki arkadaşlıklar hakkındaki görüşleriniz neler

0|0
19|10

En İyi Erkek Görüşü

• ben çift dikis bir sınıfa düsmüstüm arkamda bir kız vardı her tenefüs yiyisiyordu.. pislik bir sınıftı.. bende o sınıfta çift dikis oldum.. lise hayatım kötüydü kötü olmaması için çalıskan kisilerle arkadaslık kurup beladan uzak hafif inek modunda olmak en iyisidir bir kız için.. ask mesk çok girme derim

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• arkadaşlarım vardı ama sınıfın çoğunluğundan nefret ederdim. sürekli eczaneye ağrı kesici alma bahanesi ile sigara içmeye giderdik. dil anlatımcımızdan nefret ederdim son sınıfta. kadın benle ters giderdi sürekli ben de dersinde hep uyurdu deli olurdu. şimdi geri dönmek ister misin deseler hayır derim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• İlk günüm iyidi ama ilk günde arkadaş olduklarimin hiçbiri ertesi gün okula gelmedi, ben tek kalmıştım ders de boştu uyumustum :( simdi üniversite 3. Sinifim

0|0
    0|0
  • Cok zor bir durumdu helekk acilmaya bir gun kala dusunuosn iyiden kmseyi tanimiosn alisabilir miyim uyum saglayabilir miym falan 😊

0|0
    0|0
  • lisede cok hakiki dostluklar kazandım güzeldi ya bence. dersleri hic önemsemezdim ortamlar arkadaslar gezmek tozmak vs :D

0|0
    0|0
  • liseye donebilsem keske neler yapardim dusunemuyorum :) lise son ozellikle mukemmeldi yahu.

0|0
    0|0
  • Lisede aşk başkadır başka bir şey yok zaten

0|0
    0|0
  • hangi lise?

0|0
    0|0
  • ben atıldımm:)

0|0
    0|0
  • Liseye geçmeyin

0|0
    0|0
  • İlk sene ilk ay çekingenlik ve eski okulu ve arkadaşları özleme ve sınıftaki herkesi mal olarak görme olur. Asla arkadaş olamayacağını düşünürsün ama daha sonraları birlikte vakit geçirdikçe gerek basketbol voleybol vs oynadıkça aralardaki bağlar kurulur ve o kişiler çok iyi arkadaşların olurlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Lise güzeldi ya o günlere gitmek isterim tekrar arkadaşlarım iyiydi gerçekten ama lise biteli 2 yıl oldu koptuk bile ama dolu dolu geçti 4 sene güzel anılarımız var ne olursa olsun

0|0
    0|0
  • Millet sivil havalı gelmiş ben üniformayla gelmiştim ilk derdurduk geri gittik eve servise yazılma cart curt işte sınıfın belli olması milletle tanışma eve dönerken sen nere gidiyon muhabbeti ilk günden korkmuştum sonra ertesi gün normalleşti

0|0
    0|0
  • süperdi keşke yine okuyabilsem

0|0
    0|0
  • Ilk gin lise sonlarla gakilmaya baslamistim ben. sigara icmelok yer falan bulmustum sigara iciyoduk😃... lise insanin tam olgunlasma cagi kimin ne mal oldugunu anladigimiz. dost dusman nedir ogrendigimiz yerdir. hayatin donum noktalari hep o yillarda yasanir nedense

0|0
    0|0
  • benim okulumda çoğu kişi ders çalışırdı. hafta sonu ise bazı gruplar içmeye kızılaya giderdi. tabi ben bunların arasında hafta içi çalışıp hafta sonu gezenlerdendim. ama içmezdim

0|0
    0|0
  • Herkes yeni oldugu icin hemen arkadas bulunuyor ya iyiydi

0|0
    0|0
  • Ilk gun kuzu kuzu oturuyon ikinci gün akraba bile cikabilirsiniz o derece. Birakin bu isleri calisin haci makara kikiri bir yere kadar önune sinav kagidi gelince zink diye kalinio sonra

0|0
    0|0
  • Renkli haycanli deyilmi @frekze

0|0
    0|0
  • Hala arkadasız mezun olalı 6 sene oldu. Hızlı eğlenceli ve cılgındı benim lise yıllarım. Hala özlerim zaman zaman. Kıymetini bil

0|0
    0|0
  • Bu siteden uzak dursunlar mümkünse.

0|0
    0|0
  • Ay tam bir çomezdim saf saf bakıyodum etrafa :D

0|0
    0|0
  • Ilk sene sıkıcı gecer genelde zamanla cevren olur

0|0
    0|0
  • B ok gibi ya

0|0
    0|0
  • ğrençti hepimiz bir sınıfa sıgdık ertesi gün sınıf sınıf gezdik ki ismimizi bulup sınıfımıza geçelim

0|0
    0|0
  • tek kelime ile berbat

0|0
    0|0
  • Okula girer girmez popüler olmuştum bir zaman sonra sıkıyor

0|0
    0|0
  • Ya öncelikle liseye yeni mi geçtin böyle bebelerin ne işi var burda neyse tavsiyeye gelirsek eğer ilk gün kesinlikle ailesiyle gitmesin bahçede falan kimseyle uzun süre göz teması kurmasın şşt diyenlere bakmasın en önde veya en arkada oturmasın okul kıyafetini aynen giymesin cool olsun işte

0|0
    0|0
  • Kotuydu sadece ilk gun degil lise tamamiyla bernatti asosyal arkadasim yoktu kitap okiyip tek basima yemek yerdim univ. deyim degisen bisey yok.. sahisim adina konustum tani tavsiyem kendine guven mukemmel gorundugunu dusun gulumse sicakkanli ol ve en onemlisi rahat ol kendin ol evde nasilsan okulda da oyle ol..

0|0
    0|0
Yükleniyor...