Sakal neden kötü eleştiriliyor?

Ben bazen biraz uzun da bırakırım, kirli sakal da bırakırım. Neymiş efendim IŞİD militanı falan gibiymişiz, fazla yobaz dinci gibi görünüyormuşuz. Sakalı çıkmayanların eleştirisine mi maruz kalıyoruz anlamadım ben.

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Bence hoştır ama bağane. Şaka bir yana. Sakal bırakın , çünkü başka türlü gideriniz olmuyor.:D:DD Tamam şaka şaka. Hangisinin yakıştığını düşünüyorsanız onu bırakın , insanları da takmayın bu kadar.

0|0
    0|0
    • Öyle ama benim de başka türlü giderim olmuyor gerçekler bunlar :D

• Umarım olur her şey gönlünce :D

• Ay amin amin 🙈 Senin de gönlüne olsun <3

En İyi Erkek Görüşü

• Onu diyenlerin hepsi kardeşim takma sen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• O sakalin yanind abide kupe taksan oo nee akadar moderen! Ama sade sakal biraksan yobaz isidci olursun bu insnalarir anlamiyorum ya cok cahillestiler

1|0
    0|0
  • Kıskanıyolaaar seni.
    Ne biliyim yakışana yakışıyo.
    Hoş bazıları tinerciye benziyo orası ayrı

0|0
    0|0
  • Yoo hiçte bile sakal güzeldir sakal bırakın erkekler

0|0
    0|0
  • Sakal yakışana yakışıyor yakışmıyor sa birakma

0|0
    0|0
    • Önemli olan insanın kendine yakıştırması ama çevremde beğenenler daha çok.

• Kendine yakistiriyorsa n sıkıntı yok

• En hoşu kirli sakal onlar kıskandığından öyle söyler olmuşlar bazısı var ki aşırı hoşa kaçıyo

0|0
    0|0
  • Bence çok yakışıyor. Severim ben uzun sakalı. Öylelerini de anlamıyorum. Sakalı kesseniz ergen muamelesi yapıyorlar uzatsanız dinci diyorlar. Ne alaka isteyen istediği gibi bırakır yani

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kısacası Si, kmişim onların afralarını tafralarını evet işidciyim var mı yarında avm'ye bomba bırakıyorum xd

0|0
    0|0
Yükleniyor...