Çok sevdiğiniz birisinden ayrılmak size de çok zor gelir mi?

Yarın veda günümüz. O vaktin gelmesini hiç istemiyorum. Belki çok uzun zaman boyunca, belki de hiç görmeyeceğim. Çok dokunuyor içime. Sevmiyorum vedaları. :) Size de çok sevdiğiniz birisinden ayrılmak çok zor geliyor mu? Alışkın mısınız bunlara?

0|1
10|10

En İyi Erkek Görüşü

• E zor tabi. Sevgilimle İspanya'ya tatile gitmiştik. O sırada o yurt dışındaydı zaten. O oradan geldi. Bitiminde de o yine oraya dönecekti. Daha önce de yanına gidip gelmiştim ama hep ben onu arkada bırakmıştım. O yüzden uçuşumu ondan sonra olacak şekilde ayarladım. O hava alanının ayrı bir kısmına geçecekti. Sarıldık vedalaştık işte, güvenlikten geçti o. Sonra orada son bir kez daha dokunmak istedim ama güvenlik izin vermezdi. Döndü gitti arkasına bakmadan, ama dökmeye başladı yağmur gibi göz yaşlarını. Hayatımda hiç o kadar kötü olmamıştım bende.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Gelmez.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 9

• Alışkınım iki üç il drğşltpm

0|0
    0|0
  • Alış mak mı ben onu her saniye özlüyorum bir saniye bile geçse ölüm gibi saniye nin bile kıymeti var benim için onun yeri o kadar derin bende belki fazla olmadı tanışa lı ister bir ister bir hafta isterse de ömür lük olsun yine de özlüyorum işte kimse yerini dolduramiyor onun dolduramaz da @DeliyizCunku okadar değerli işte yine döktür dünuz içimi etiket yazmiycam diyorum ama ondan başka değerli biri de yokki burda dayanamıyorum illaki biyerde onunda varlığı olsun istiyorum :)

0|0
    0|0
  • Alışkınım ama her seferinde zorlanıyorum salya sümük ağlamada cabası.

0|0
    0|0
  • Tabiki

0|0
    0|0
  • evet zordur

0|0
    0|0
  • zor geliyo

0|0
    0|0
  • Vedalardan nefret ederim