Komşunuzun sizi en çok rahatsız ettiği konu?

Şu an çıldırmak üzereyim çünkü komşumun ergen oğlu arabesk rap dinliyor son ses. Sizlerde neler oluyor bakalım?

0|1
19|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Apartman bahçesinde beslediğim kedilere karışmaları 🙄🙄

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ust komsudan rahatsız olurduk bı zamanlar kavgayla çözdum olayı neysekı tasındılar sımdıkler ıyı sukur :D

0|0
    0|0
  • durmadan zili çalması

0|0
    0|0
  • Yaptigi yemkelrin kokulari

0|0
    0|0
  • Sende ramstein aç son ses

0|0
    0|0
  • Dinlemesi

0|0
    0|0
  • Dinleme hakkı var insanları biraz anlamaya çalışalım be dostlar hep bu kadar bencillik nereye kadar...

0|0
    0|0
    • dinlesin canım da tak kulaklığını öyle dinle. Mübarek akşam Kur'an okuyan eden namaz kılanlar var.

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 18

• Sürekli kapıya gelmesi ufak çocuğun. Sanki kankasıyım, "ben oynayacaktım onunla", sabah akşam, Allah'ın her günü.

0|0
    0|0
  • Bizim üst kattaki güzel kardeşim 2 haftadır matkapla bir şeyler yapıyor napıyor anlamadım 2 hafta sürer mi a.. q.

0|0
    0|0
  • Gece gece apartman sohbetleri

0|0
    0|0
  • çok sık ve gürültülü partiliyorlar

0|0
    0|0
  • Kadın gece sifon çekmeyin uykumdan uyanıyorum demişti bende ''sıçmıyağmı'' demiştim. Ama içimden :D

Tabi inadına 2 kere üst üste çekiyordum.
    Not: Taşındık

0|0
    0|0
  • sürekli doğuruyorlar, çocuk dolu yukarısı :d

0|0
    0|0
  • Pek rahatsız olmuyorum 😀 öyle hayvanat yok mu binada

0|0
    0|0
  • karşı komşunun 11 yaşında oğlu var allahım çocuk seviniyor alkış yapıyor müzik açıyor alkış yapıyor gülüyor alkış yapıyor hashsahd rahatsız oluyorum artık.

0|0
    0|0
  • Hiç rahatsız etmiyorlar ama biz ediyoruz😄

0|0
    0|0
  • Ya karsi komsu kapinin onunde yasiyor resmen kapisi ardina kadar acik gelip gecerken sorguya cekiyor dinliyor hatta katta kilim sermisler hepsinin kapisi acik birbirlerinin evi gibi geziniyorlar oh girsin coksin farketmez modundalar nefret ediyorum

0|0
    0|0
  • Don atlet dolasiyorlarr. Terbiyesiz insanlar

0|0
    0|0
  • Karşı evden duyulan bitmek bilmeyen kahkahalar 🙄🙄🙄

0|0
    0|0
  • Genelde kimse birbrine karışmıyo

0|0
    0|0
  • Yukardan halı sirkelemesi

0|0
    0|0
  • takırtı tukurtu

0|0
    0|0
  • bizim komşular rahatsız etmiyor ben onları rahatsız ediyorum

0|0
    0|0
  • Seninki dinliyor bizim burdaki ergen bide bağıra bağıra söylüyor sesi güzel olsa yanmam

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...