"Halama anne enişteme baba diyorum, günah mıdır"?

Buna bugün rastladım, defalarca izledim defalarca ağladım. Çocuk birden mahvoldu. Gizem benim aynam oldu. Anneler babalar her zaman haklı değildir. Siz gördünüz mü bu videoyu? Ne düşünüyorsunuz?

1|1
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• ne anne babalar var yahu 7 yaşında kızım var akşam olsunda eve gideyim onu göreyım dıye can atıyorum kızımı üzenın hayatını karartırım valla offf moralim bozuldu ya allah sana yardım etsın mınık kız

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Özel ve Duygusal bir konu. Benim bu konuda yorum yapabilecek Büyük bir yüreğim Yok.. Bu gece Kadir Gecesi Umarim Hayatında hersey düzelir. Allah büyük

1|0
    0|0
    • Ve belki de Senin Gözyaşlarına Kıyamayan biri (sevgili anlamında degil) Mutlaka vardır. Ümidini kaybetme. bizi de üzme hadi sil gözlerini

• bir soru sordum biraz önce paylaştım yani gördün mü? Sana ileti gelmiş olabilir

• Görmedim henüz

• yazık ya

1|0
    0|0
  • Kadinlar yerini bilmeyip basinin gaziyla ve ab uyum yasalariyla erkeklesmeye kalkti erkekler basinin gaziyla ve ab yasalariyla pembelesmeye basladi işte sonuç mutlumusunuz arkadaşlar bu bir ornek sadece ama boyle cok var piyasada ve artarak devam edecek kizlar siz hamuru birakip kariyere adamdan lukus hayat ve her gun cicek bocek vs beklemeye devam edin erkekler sizde pembelesmeye devam edin yok askim bir tanem seviyom nemne iki gun sonra ask biter ikinizde cocugu unutursunuz arkadaş aşk bir sizde yok dunya kuruldugundan beri var bu insanlar binlerce yil salakmiydi gorucu usulu vb bir cok aneneyi icat ederken kim dedesinin ninesinin bosanmis ayri oldugunu gordu ki ama siz devam edin onlari kucuk gormeye cahil gormeye diplomalari yok gerek te yok hayat okulu bitirmisler neyden ne cikacagini biliyolar hayal dunyasinda yasamiyor dolayisiyla hayal kirikligi yasayip evini yuvasini yikmiyorlar

0|0
    0|0
  • Çok uzuldm

1|0
    0|0
  • İcim parcalandi be.

1|0
    0|0
  • Enişteme dede derdim 5 sene öncesine kadar o kızı ağlatan anne babaya yazıklar olsun en azından öyle iyi halası eniştesi varmış allah razı olsun onlardan anası babası az örnek alsın onlardan yazık vallaha

0|0
    0|0
  • Gördüm artık yeterrr

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...