İnsanlar neden birini baştan aşağı süzer?

Bugün avm ye gittim ve sürekli kızlarda erkeklerde beni baştan aşağı süzdü bilmiyorum yani çok rahatsız oldum. böyle bakmalarına hiç anlam veremedim. Neden böyle bu durum oldu sizce?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• beğeni, kıskançlık ya da garipseme sonucu olabilir. çok açık olana, çok iddialı olana ya da çok güzel olana herkes bakar.

0|0
    0|0
    • genel olarak bunu yaşıyorum ama bugün o kadar çok yaşadım ki rahatsız oldum sürekli yakınlarımda erkek grupları selfie çekiniyodu ve benide çekmeye çalıştıklarını farkedip arkamı döndüm.

• yok oluyor bzen öyle. bazı kumaşlar ışığı arkadan alınca tül gibi oluyor bir anda. yapacak bir şey yok.

• olabilir bak doğru dedin bir bakıyım

Erkekler Ne Diyor 1

• güzelsen bakar başkan :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Biz kadınlar genelde konuşmak için bakarız. Ya giyimi ya saçı ilginç gelir. Olmadı çok zayıf ya da kiloludur. Son ihtimalle de güzeldir diye bakarız.

0|0
    0|0
  • Tuhaf bir şeyler giydiysen demek ki.

0|0
    0|0
    • yazlık desenli bol bir pantalon böyle siyah beyaz üstümdede beyaz bir gömlek vardı. Çok normaldi yani. Ayakkabımda dolgu topuk bir ayakkabı vardı ama pantalonun altında görülmüyodu

• ne giymiştin ki

0|0
    0|0
    • yazlık desenli bol bir pantalon böyle siyah beyaz üstümdede beyaz bir gömlek vardı. Çok normaldi yani. Ayakkabımda dolgu topuk bir ayakkabı vardı ama pantalonun altında görülmüyodu

• bilmem ki

• Aynı dertten muzdaribim sende mi mükemmelsin?

0|0
    0|0
  • biraz değişik giyindiysen ya da abartılı makyaj yaptıysan olabilir

0|0
    0|0
    • sadece ince bir eyeliner rimel çok hafif bir ruj sürmüştüm yok gibiydi yani abartılı bir makyajım yoktu

Yükleniyor...