Kapat

#Erzurum'da oruç vakti lokanta sorarsan ne olur?

İyi akşamlaar 😊

00:50 ve 01:27 efsane tepkiler 😂😂😂😂

#DadaşlarDiyarı

0|5
2|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Turistin ağzında sigara söndürdü yobaz ahmak köpekler çok iyi bilirim.. Onlar gizliden her b*ku yerler ama onu da bilirim.. Sokakta hamile kadına bile hayvanca laf atar kendini bilmez ayılar..

1|0
    0|0
    • Sokakta bayanlarin yürüyemedigi dogru evet hatta üniversitelilerden nefret ederler bunu biliyormuydunuz? 😂😂

• Oh içimin yaglari eridi 😃 çok yerinde bir davranis olmuş

• Dikkat ettim de ihtiyarlar daha ılımlı sakin bir şekilde karşılıyor soruyu. Yeni nesil ise tam bir çomar...

1|0
    0|0
  • Yahu işte İslam gibi güzel bir din ve bu yapılanlar... Her haltı yiyip dinci geçinenlerden nefret ediyorum tatil yaptığım yerde mesela, bir tane dingil var sorma gitsin konuştukları ve yaptıklarını yanyana koysan hayaller vs hayatlar videosu çıkar yani :@

1|0
    0|0
  • ben oruç tuttugumda karşımdaki naparsa yapsın ister ziyafet versin beni ırgalamaz birsey demem.. orucu tutuyorsam kendime tutuyorum o onun ayıbıdır.. terslememde valla

1|0
    0|0
  • Bunu gurur kaynağı olarak paylaşanlar oluyor siz de inşallah onlardan değilsinizdir.

1|0
    0|0
  • İstanbul da soyle olsa :/

1|0
    0|0
  • Gene karıştırdın KS yi. Seni hinzir :)

1|0
    0|0
  • bu kadar salak insanlar olamaz adam belki hasta tutamıyor insan gibi cevap veremiyor saflar . hiç komik değil rezillik

0|0
    0|0
    • bu baska videoymus : D bir bakayım pardon

• 😂😂😂 ne diyosun emmoglu ya

• aralarından en kötülerini seçip facebookta paylasmıslardı. bu da uzun versiyonmus videonun.
      neyse öyle işte erzurum halkını kınıyorum

• Hayranınım bebek 😍

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Allahım ne kadar hoşgörülüler, yaşasın islam.

0|0
    0|0
    • Her yörenin kendine özgü bir yapısı olur bunun İslam ile alakası yok İzmirde bunu yaşamazsın, İzmirlilerde müslüman bu yöreye bağlı bir yapı.

• -Şu an yiyebileceğimiz
    -Şu an he? Oruçlu musun

05:14 çok komik

1|0
    0|0
Yükleniyor...