Üniversite ortamı?

Üniversitede düzgün bir arkadaş ortamım nası olur? Sigara alkol vs kullanmıyorum. Öyle erkeklerle de çok takılan biri değilim (tabi ki selam verip muhabbet ederim ama çok yakın olmuyorum kimseyle) ama gördüğüm kadarıyla ortamlar hep bozuk. Millet birbirini oynatıyo çıkar için arkadaşlık kuruyo. Adam gibi tipler denk gelir mi? :D nasıl davranmam gerekir

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Sana bağlı olur neden olmasın ama yani sen ısrarla kötü insanları arkadaş bellersen yapacak bir şey yok bir süre gözlem yaparsın doğru insanlara yaklaşırsın gerisi nasip. Ayrıca üniversiteye giden veya orada okuyan herkes bozuk değil yani on numara kızlarda var evinden nasıl çıkıp o il eokumaya gelmişse hiç kendini bozmamış sağını solunu açmamış düzgün efendin on numara kızlarda gördüm. Daha ilk günden bir taraflarını açıp ileriki dönemlerde dahada açacağını gösteren motor kızlarda gördüm ve açtılar yani :D Abartı bir durum yok normal ol yeter ne çok olgun ne çok çocuksu yaşının gereği gibi takıl işte orada atom parçalamayacaksınız kısmen yaşıtlarında okul ev gezmeler yıllarını geçireceksin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• adam gibi tip yok. adam gibi olanlar yalnız kalır bunu bilesin. ama senin gibi tipler var onlarla takılırsın. :D

0|0
    0|0
  • Onuda tipine gore degerlendirirsin cok erken dusunuyorsun bunlari

0|0
    0|0
  • Girdiğin ortamlara göre değişir. Fazla uçuk tiplerle takılmadığın sürece sorun olmaz.

0|0
    1|0
  • Bu yaşa kadar nasıl davranacağını öğrenmedin mi

0|0
    0|0
  • kendin ol ben öyle yapıcam :D arkadaş ortamıda deneye deneye :D

0|0
    0|0
  • Zor be. Dikkatli seç

0|0
    0|0
  • Ne ortammış arkadaş yıllardır ortamda ortam anaaa

0|0
    0|0
  • ne kadaran film izliyonuz la siz : D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Secici olcan bir hatasinda siliceksin ikinciye firsati olmiycak cok samimi arkadaslikta hatalar tolere edilir ama ilk zamanlarinda gozunun yasina bakma sil

0|0
    0|0
  • Bulursan var iyileri

0|0
    0|0
  • Unide çok zor ya adam akillı insan yok tam diyosun buldum onlarda b. k vikiyo

0|0
    0|0
  • sen olduğun gibi ol elbet bulursun kendin gibi iyi insanlar ☺️☺️☺️

0|0
    0|0
  • kendin olsan yetmez mi? bu her ortamda iyi değil midir?

0|0
    0|0
  • Marmaradayim. Goztepe kampusu birakcam gitcem bu sene baska uniye insallah. Cok cekici bir yer degil benim icin

0|0
    0|0
Yükleniyor...