Kapat

MADDİ olarak nelere sahipsiniz (aile dahil) ve mesleğiniz-maaşınız-araba markanız?

bir soru içinde bir sürü sordum farkındayım :D , bizim 1 evimiz 1 arabamız , meslek öğretmen maaş 2350 civarı, araba markamız pejo 206

Güncellemeler:
cevaplar
cevaplar için tşkler :D

0|0
22|38

En İyi Erkek Görüşü

• Benim şahsi varlığım 1,8 trilyon.. Annemi katarsak 3 trilyonu geçiyor..
    İki arabam var fakat arabalarım ucuzdur..
    Eşek niyetine kullandığım bir 2010 hyundai accent, ve hobi olarak restore ettiğim 1977 model renault var.. Madi değerleri pek yok yani..
    Mesleğim elektronik firmasında teknik servis şef yardımcılığı.. Ek olarak da interet üzerinden toptan veya perakende PC ticareti yapıyorum.. Kamudan, bankalardan, veya firmalardan çıkan PC'leri toplu halde alıp tek tek halka satıyorum..

1|0
    0|0
    • 1977 model ne modeli :9

• anaokulu :)

• Süper ya, sanki içime doğdu.. :)
      Profilin gizli olmasaydı seni takip etmek isterdim..

En İyi Kız Görüşü

• Günlük 50 lira harçlığımı var.
    Bu paradan biriktirmiş olduğum 15 bin lira var, daha geçen gün bankaya yatırdım.

Eviniz arabamız da var çok şükür.

Allah herkese bolluk bereket versin.

1|1
    0|0
    • Helal olsun vallahi.. Tebrik ediyorum..
      Harçlıkla büyük paralar biriktiren benden başka kimse yok sanırdım.. :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 37

• Dişhekimiyim.. aylık 15 bin TL gelirim var..1 evim 1 arsam 1 dükkanım ve 1 arabam var.. arabamın markası volswagen passat..

1|1
    0|0
  • Ailem cok sukur, beynim, bir cati kati, golf 5,3 donum arsa sekiz kok visne agaci, buzdolabi c makinasi tv falan filan inyer milan.. calismiuorum bu arada

1|0
    0|0
  • evim var kendime ait kocaeli derincede 720 metrekare arsam var arabam var markası bmw E30 maaşım 1700

1|0
    0|0
  • Mesleğim
    Tsf İlçe Temsılcısı
    İlişki uzmanı
    Siyaset Bilimcisi
    Siyasetçi
    Oyuncu
    Tiyatrocu
    Mercedes
    Auidi
    Transpoter
    Toyota hılux
    Maaşım B'nde kalsın

1|0
    0|0
  • Annem memur 2-2.5 o alıyor, babam astsubaydı vefaat etti ondanda 2.5 felan para geliyor. 5-6 milyar var. Ben ve abim çalışmıyoruz, bizim hedefler tutarsa eve 10-15 milyar para giricek.

1|0
    0|0
  • Varlıklarımı söylemeyi tercih etmiyorum.
    Sadece şusu busu olanlara sağlık diliyorum. Sağlık olmayınca hepsi gidiyor, sonra bir ihtimal toparlayabiliyorsunuz.

1|1
    0|0
  • Maaşım şimdilik yok babam sağolsun:D Seat/Leon.

1|0
    0|0
  • Maddi olarak bir bok'a sahip değilim. babadan fakirim kahretsin. gidişim böyle ama dönüşüm insafsızca olacak :D

1|0
    0|0
  • 2 tane dairem vr arabam yokta motosikletim var arabada almayı düşünüyorum danışmanlık yapıyorum 2300 maaşım

1|0
    0|0
  • Babam mudur yardımcısı eti bankta
    2 araba ev e 1 de Antalya da yazlık var
    Araba Volvo s80 diğeri annenin 1.16 i maasta kardeşim söylemiyor birilerine yediriyor herhalde

1|0
    0|0
  • meslek inşaat mühendisi aylık gelir 7000. araba biraz kötü 2010 model fiat var. bir de 3+1 evim.

1|0
    0|0
  • Lise bitti daha iş yok üniversteyi okuyumda araba hayalim ise honda accord

1|0
    0|0
  • farklı 3 il de 3 ev 90 dönüm arsa toyota avensis network uzmanı $7350 maaş

1|0
    0|0
  • Hayırdır eş mi buluyoruz, aradığımız kriterleri de yazalım mı?

1|0
    0|0
  • baterim var..

1|0
    0|0
  • Hayırdır lan evlendirme programına mı katılıyoruz :D maaşımı söylemeyeyim, arabam BMW 116d

0|0
    0|0
  • Bu neydi şimdi? Olmayanlar ne diyecek

0|0
    0|0
  • Çulsuzun tekiyim ben 🙄

0|0
    0|0
  • Eh işte eşe dosta yetecek kadar var biseyler turizm sektoru resepsiyon mayış (asgari ucret ) bir adet tankim var ( mondeo )

0|0
    0|0
  • hiçbir şeye sahip değiliz ailecek

0|0
    0|0
  • Bu merak niye. Yazmiyayim ben.

0|0
    0|0
  • Evlenme programimi sandin burayi a.. q

1|0
    0|0
  • Olmayanlar var soruyu doğru bulmuyorum

0|0
    0|0
  • mesleğim var. dünyanın neresinde olursam olayım

0|0
    0|0
  • Öğrenciyim ne parası ne pulu

0|0
    0|0
  • 2 daire miraz kaldı 3000 tl maaşım var bankacıyım

0|0
    0|0
  • öğrenciyim fakirlikten ölmemeye çalışyıroum :S

0|0
    0|0
  • Hiç birsey

0|0
    0|0
  • Hiç birşeye

0|0
    0|0
  • Aile yok, ev yok, öğrenciyim yurtta kalıyorum :) Belki garip olacak ama aylık 10,000TL gelirim var yakın zamanda İmpala almayı düşünüyorum ama önce ehliyet sonrasında ev vs bakıcaz :)

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 21

• Bir adet koca 😂

1|2
    0|0
  • Öğrenciyim 1 araba bmw520d miz var. Sadece bu kadarı yeterli. mal varlığımı Uzun uzun anlatmama gerek yok.

1|0
    0|0
  • Aile olarak insaat isiyle ugrasiyoruz ben mimarim yuksek bir gelirimiz var cok sukur araba mercedes bmw wolswogen soruna aciklik getirebildim umarim

1|0
    0|0
  • çoook zenginim

1|0
    0|0
  • 2 ev 1 araba, anne bankacı 2900 baba emlakçı 3000 falan tam bilmiyorum, volkswagen tiguan, bende daha bişey yok

1|0
    0|0
  • Ailemin mal varlığını kendinin saymıyorum çünkü 22 yaşında bir genç yetişkinim😀
    Kendimde öğrenciyim bankada duran bir 400Tl param var bir de telefonum 😀 Satsam oda bir 2500-3000 eder 😀

1|0
    0|0
  • Ev araba iş

1|0
    0|0
  • Ailem var öğrenciyim kendime İzel but mülkiyetim yok

1|0
    0|0
  • Milyon dolarlık bir vücuda ve bin liralık telefona

1|0
    0|0
  • 300 tl bursum ve arabam var

1|0
    0|0
  • Senden fazla maaş alıyorum hemşireyim arabam evim ailemden kalan birşey yok

1|0
    0|0
  • Ben Ceme katiliyorum😄😄😄
    https://m.youtube.com/watch?v=0THO274kJc4

0|0
    0|0
    • Dışardan primmi ödeyerek emekli oldunuz 😂

• atayı bende severimde kayboldu gitti şafaklada cemin araları açık yoksa onlar bir araya gelse süper film yaparlardı 🙈

• @Biscolatapia Birde Ozan Güveni kat aralarina tam olsun😄😄

• maddi olarak bir iphone 6 plustan başka birşeyim yok değerli :D

1|0
    0|0
  • Babamin 2 apartmani+ toyota arabasi, atölyesi vs, annemin 1 evi var. Benim hicbiseyim yok

1|0
    0|0
  • Koca mı arıyorsun?

1|0
    0|0
  • Öğrenciym hepsi ailemin😂😂 sevgulumun yani seneye evleneceğim adamn nasip olursa tabi bir evi araba yok alacaguzz ikimde öğretmen tamamdir😂😂

0|0
    0|0
  • Söylemem

0|0
    0|0
  • Boğaza karşı bir fakirhane yalımız. 1 holding şirketimiz arabaları saymıyorum bile yat galerimiz vs bu kadarcık işte.. ha bide altından bir tuvalet

0|0
    0|0
  • Bunlardan bize ne

0|0
    0|0
  • Amac ne bu sorudaki

0|0
    0|0
  • Bence çoğu insanı burda rencide etmenin ya da üzmenin anlamı yok. Öğretmen olmuşsun ama adam olamamışsın kusura bakma

1|1
    0|0
    • Rencide olacak bir durum yok ki.. İstemeyen yazmaz..
      Ha eğer "parası olmayanlar olanların gelirini falan görüyor" diyorsan zaten aynı kişiler sokağa çıkınca BMW'leri falan da görüyor..

• @ipekyolu tabikide öyle. Ama herkes elinde olanın daha iyisini istiyor bu yüzde çok gereksiz bir soru açıkcası görmemişlik başka bir şey değil

• Tamam, daha fazla muhalefet edip seni yormayacağım.. :)

Yükleniyor...