Evli, İnstagramda eşinin kardeşleri ekli olan adam ve sevgilisinin yaptığı yorumlar.. Siz ne düşünürsünüz?

Arkadaşlar 20 yaşında bir kul hakkına girdim, hata yaptım ama soruda yazdığım evli adamın beni sevdiğine inanıp onunla ilişki yaşadım. Yaklaşık 2 yıl sürdü. Hayatımda ondan önce hiç sevgilim olmamıştı, kimsenin elini dahi tutmamıştım ve hep evleneceğim insanı beklerdim. O evli olduğunu unutmamı, mutsuz olduğunu ve çocuk için sürdürdürdüğünü, sevilmek istediğini söyledi ve onu gerçekten çok sevdim. Kendisi de bilir. Sonra benden başka bir kişiyle daha görüştüğünü öğrendim ve ilişkimiz bitti. Eşi de öğrendi, telefonda konuştuk ve masum bir kadına yaşattıklarım için çok pişman oldum. Zaten o gerçekleri anlatırken çok ağlamıştım üzdüğüm için. Kimseyi kırmak isteyen bir insan değilim asla. Bende çok ayrılmak istemiştim, hata olduğunu bile bile devam ettim ama söylediğim gibi ilk aşk, ona duyduğum sevgi, bağlılık varken ayrılmadım. Doğru değil, o..'luk bile diyebilirsiniz, haklısınız..
Bir yıldır iletişimimiz yok, görüşmüyoruz, konuşmuyoruz ve eşinin onu affettiğini biliyordum. Geçenlerde en yakın arkadaşımı İnstagram'dan takip etmiş, arkadaşım da onu takip etmiş (tanışıyorlar ben aralarında ortak kişi olduğumdan dolayı). Bugün fotoğraflarına baktım ve altında o diğer kadının yorumlarını gördüm. takma isim seçmişti ama fotoğrafından tanıdım. Her fotoğrafın altına yorum atmıştı. Hatta kızının doğum gününde, normal günlerde çekilmiş fotoğrafların altında bile yorumunu gördüm. Maşallah tam melek, Allah güzel bir ömür versin gibi yorumlar.. Kendi fotoğraflarının altına gözleri kalpli emojilerden koymuştu. Takip ettiği insanlara baktım eşinin tüm kardeşleri var, kardeşleri de kendisini takip ediyor. Çok şaşkınım. Beni ilgilendirmez tabi ama artık aleni yaşanan bir ilişkileri mi var sizce yoksa eşinden saklanmak için mi kendi adını kullanmıyor kadın? Kendi adına bir hesabı daha var çünkü. Birde benim üstüme bir şey düşer mi? Eşi kapalı, gerçekten iyi bir insan. Tekrar onu üzmek istemem, üstüme de alınmam ama gerçeği söylemeli miyim sizce? Fikrinizi almak istedim.

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• Ne diyim bacım

0|0
    0|0
    • Bir şey söyleyin diye sordum soruyu aslında

• Yani keşke kendi yaşıtlarına sevgili olsaydn bu işler boş işler evli adamın işi ne senle senin gibi biriyle sadece seks ya da karısından sikilmistir

• Ben kendi adıma sormadım ki soruyu. Tamamını okudunuz mu?

En İyi Kız Görüşü

• bence sen elini eteğini çek o kişi ve o kişiye dair herşeyden. bu arada aklında olsun erkekler asla ama asla ikincil olarak hayatlarına giren kadına gerçekten değer vermezler. bu evli erkeklerle takılabilecek birise daha neler neler yapar bu ilerde ben gül gibi açılmamış goncamı ben açtım onu bırakıp bunu alcak değilim ya ama işte seviyo gibi davranır yatar kalkarım diye düşünürler. ben hiç şaştığını görmedim bu durumun. ve hep aynı bahane. nedense hep çok mutsuzlar. nedense çocuk yüzünden ayrılamıyorlar falan. yav he he. o pislik 20 yaşındaki bir genç kızla olmaya utanmamış mı. şerefsiz. seni kandırmış duygularınla oynamış. hatta hayatınla oynamış. sen de tabi yaptığın hatanın vebalini sırtladın. ama o yine tereyağı o yine bal. neden? çünkü erkek. eğer karısı onu aldatsaydı vururdu onu. namus cinayeti derdi. bu tipler böyledir. çok iyi rol yapabilirler. seviyormuş gibi. hatta hüngür hüngür ağlarlar ve sen gerçek sanırsın. bir daha aynı hata düşmemen dileğiyle.

0|0
    0|0
    • Bende ilk defa onunla birlikte oldum yalnız. Cinsel anlamda da.. Savunmuyorum kendimi de yanlış anlayın istemem. Bunu onu kendime bağlamak için de yapmamıştım. Bir daha asla öyle çetrefilli bir hayatın içine girmem, Allah korusun, ben yaptığım hatayı sırtlandım evet, bedelini de çok güzel ödedim vicdanımla özellikle ama o hala hayatını yaşıyor. İlahi adalete inancım bile kalmadı bu yüzden. Üstelik eşini ayakta uyutup aldatmaya da devam ediyor. Uslanmayacağını tahmin ediyordum, kendisi bilir ama o kadına reva göremiyorum bunu. Seviyor çünkü biliyorum. Eşini sevmeyen kadın neden affetsin? İlk ihanetini öğrendiğinde, bana dürüstçe her şeyi anlattığım için teşekkür etmişti. Doğrusunu yaptığımı söylemişti. Şimdi susmalı mıyım yoksa bak yine aynı şeyleri yapıyor mu demeliyim? Bilmiyorum.. :(

• dediğim gibi karışma artık o ve onunla ilgili hiçbir şeye. kötü insanlar pislik insanlar her yerde var. bu yüzden iyi ve vicdan sahibi insanlar akıllı olmak zorundalar. o kadın da aklını kullanmalıydı. sen de. şu an birlikte olduğu diğer kadın da. insanların kriterleri olmalı prensipleri olmalı keskin çizgileri olmalı. önce karakterim benliğim demeli. zaten lise çağlarını geçince insan anlıyor ki aşktan daha önemli şeyler var şu dünyada. aşk ı çok büyütüyorlar şarkılarda türkülerde falan. çünkü en çok prim yapan o. dizilerde falan da hep öyle şeyler. çoğunlukla insanlar filimlerde izledikleri gibi olcak sanıyor her şeyi. o bir senaryo ürünü. ve o oyuncularda kendi hayatına bakıyor sonrasında. ama bizler gerçek hayatı yaşıyoruz. pembe renk sadece çocuklarda olmalı artık. onların gözlerinde. büyükler daha mavi bakmalı.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben de yaşadım böyle bir ilişki dediğin gibi ilkti heyecan vardı ve deli gibi sevdim. Biteli 10 ay oldu yavaş yavaş unutuyorum. Şimdi sen bunları yazınca aklıma geldi tüm yaşananlar gözümün önüne geldi :'(

0|0
    0|0
  • Seni ilgilendirmez. Kimseye bir şey söylemenin adamla yeniden iletişime geçmek için bahane üretmenin anlamı yok.

0|0
    0|0
    • Ben adamla iletişime geçmek istemiyorum zaten. o çetrefilli hayata geri dönmek gibi bir niyetim de yok. Tekrar uyutuyor olabilir kadını. Aldatılan bir insana doğruyu söylemeli miyim yoksa susmalı mıyım demek istedim o kadar

• Bak kadın zaten aldatılma konusunu takmıyor bir kere affeden kadın hep affeder. Kendi hayatına bak yeniden aşık olmaya çalış. Sadece yuvalarında kısa süreli huzursuzluk olur. Çocukları da bu durumdan etkilenir yazık söyleme. O kadında ayrılacak yürek yok

• Haklısınız. Zaten bu kadar Zaman anlamıştır. Kabul etmiş demek ki.

Yükleniyor...