Kapat

Çok aşık oldugum. Kız malesef. Kaşar. Ne yapmam lazım?

Her dedini yaptıgım. Ne sürprizler ne çiçekler. Hiçbir özel günü kaçırmadım. Sonra öğrendimki. Bana ilksin ilkimsin derken. Bana yaptıgı gibi. Her yerini elleterek üstünde sadece iç çamaşırı varken. Sevişmiş. En az 10 kişiyle. Ama seviyorum çok canım yanıyor

Güncellemeler:
Eski erkek arkadaşı bizim mahallede. Bir kaç defa bana bakıp gülerken yakaladım. Dövdüm döverken dedi senin karın olacak kişi böyle böyle. Araştırdım öyleymiş
Herkese. Özellikle insan gibi yorum yapıp. Daha önce aşık oldugu belli olan insanlara teşekkür ediyorum

0|0
14|14

En İyi Kız Görüşü

• Başkasını bul.

0|1
    0|0
    • Sen hiç aşık olmamışsn abla

• Hiçbirşey demesen daha iyi bu cümledense cevap yazmasaydın. İnsanların acısı ile dalga geçilmez

• Dalga falan geçmedim. Bb

En İyi Erkek Görüşü

• unutursun. şimdi acı çekmen normal

1|1
    0|0
    • Seviyorum abi ya. İnsan gerçekten aşık olduğunu unutur mı?

• şu an çalışıyorum. Yemek yiyemiyorum gülemiyorum. Bu geçer mi reis. Normal devam rdeblşyşym hayatıma. Abartma deme sevmek başka bişey

• biliyorum sevmenin nasıl bişey olduğunu.. uzun sürebilir ama geçer merak etme

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 13

• içinde varmış bırak bence :/

0|1
    0|0
    • Çok büyük affına sığınarak soruyorum. İstersen cevap verme. Çıktıktan 1 ay sonra. Bana öyle avuçlamam ama. İstersen arada bir dokunurum demişti. bir kız neden bunu der. Derse dedigim gibi mi yani kız

• Ors. Oldğu icin der

• Hatasıyla da sev gönlünce, kim ne der gelir geçer. Aşk, dostluk baki kalır hayatının her deminde. O sana gülen çocuk yarın bir gün gidecek, ailen belki üzgünüm ama vefat edecek. Seni seven, sana aşık olan , sana seninleyken sadık olan birisiyle mutlu ol derim.

0|1
    0|0
  • Çok kötü birsey. Valla seni anlamak zor tabi. Geçmiş olsun

0|1
    0|0
    • Sagol. Kırık dökük paramparça bir bardak. İçsem her yerim kesik. Yer yerim kan. İçmesem su işte br nasıl dayanır insan :(

• Sanırsın dünyada kız kalmadı. Geçin bu işleri. Gidin kendinize yakışan kadınlar bulun.

0|1
    0|1
  • Aşık oldugun kisi hakkında nolursa olsun boyle konusman dogru mu?

0|1
    0|0
    • Değil. Söylemek bana kolay mı peki? Bunu kabullenmek en çokta bana koymuyor mu,?

• Boyleleri kıymetli oluyor ne yazık ki :)

0|1
    0|0
    • Bilmiyorum ne olduğunu. Ama zor. Çok büyük affına sığınarak soruyorum. Çıkmaya başladıktan bir ay sonra. Bana öyle avuçlamam ama istersen arada bir dokunurum dedi. Neden der bir koz bunu

• Seni heryonden tatmin etmek için avuçlamam demesindeki amaçta saf görünmek istemesi

• Peki böyle bir kız. Daha öncekilerden böyle bir muamele yapmışmıdır. En iyi seçşxem kusura bakma çok soru sordum :(

• Seninle birlikteyken mi senden önce mi?

0|1
    0|0
    • Benden önce. Ben onunla ciddiydim. Eski erkek arkadaşıda aynı mahalledrysi. Beni her gördüğünde gülüyordu. Dövdüm sonra dedi senin karın olacak kişi böyle böyle araştırdım. Öyleymiş :(

• Evet. Bunu öğrendikten sonra ayrıldım. Kendisine söylemedim ama bunun için. Üzülsün istemedim. Sadece seni artık sevmiyorum dedim

• Çok yanlış. Bak su an onu deliler gibi seviyorsun ve kendini yeyip bitiriyorsun. Ona şimdi uzun bir mesaj at ve her şeyi söyle.

• boşver kardeş

0|1
    0|0
    • Çalışıyorum. Ama sanki yaşama sevincimi çaldı Çok özlüyorum be kardeş :(

• Kimse güvenemem ki artık :( Neyse unutana kadar içmek istiyorum. İçtikçe daha çok özlüyorum. Özledikçe daha çok içiyorum sonu yok :( iyi akşmalar

• iyi akşamlar bir... yüzünden geldiğin hale bak kardeş iiçme

• Amaaan salla biri gelir biri gider uzulmene degmez nasibinde yoksa zaten olmaz

0|0
    0|0
  • Yaw he he.

0|0
    0|0
    • Senden böyle bir yorum beklenir anca. Sen sevmekten filan anlamasn bak işine

• Hadi işine bak kardeşim. Hayatınız caps makara trol filan olmuş. Saçma

• Sendin saçma

• Değişmişse ve sende kaldırabileceksen yoluna devam et kaldıramam diyosanda bitir

0|0
    0|0
  • Nerden biliyorsun kız kendisi söylerse inan

0|1
    0|0
    • Doğru olduguna eminim artık. Açıklamayıda okurmsn biraz sana zahmet :(

• Ne biliyim. Ben başkasına bakmayım diye öyle diyordur dedim. Allah belamı verdi ya :(

• Öyle sey mi olur ya bu nasıl bir düşünce dikkat et böyle kızlardan sana eş olmaz kız arkadasındanda böyle seyler isteme ilerde

• Tövbe ettir kanka

0|1
    0|0
    • Elini tutup camiyemi götüeüyeşm. Türk sineması mı bu. Canım yanıyor :(

• tamam da olan olmuş yani yapacak bir şey yok

Erkekler Ne Diyor 13

• Salla gitsin dostum, her şeyden önce yalan söylemiş böyle bir konuda.
    Bas tekmeyi.

1|1
    1|0
  • çok pardon ama kaç tane normal insan daha birbirini adamakıllı tanımadan 1-2 ayda ben senin oranı buranı avuçlarım istersen diyebilir bana söylermisin önce?
    sonra sen erkek olarak geçmişi kirli olan bir insanın ( araştırdığına binaen söylüyorum) geleceğinde de nasıl böyle bir verdiği güvenceye itimat edebilirsin tekrardan aynı şeyi yapmayacağına içinde hep bir kuşku kalmaz mı?
    evet çok sevebilirsin ama ilerideki hayatında bu kızın geçmişi bir şekilde mutlaka gelecek yaşamını etkileyecek ve ilerde mutsuz bir hayata sürüklenmiş olacaksın benden dostane nacizane tavsiye onu unutup sana değer verecek ve seni adam gibi sevecek temiz ve kişilik sahibi bir insan bulman

0|0
    0|0
  • seninle m yapmış bunları senden önce mi yapmış

0|1
    0|0
    • Benden önce abi. Açıklamayıda bir okurmsn

• Eyw abi
      Yorumlar için Allah razı aolsın
      Yaşım 20 ve tecrübesiz oldugum için sana bu soruyu soruyorum. Cevap verirsen çok sevinirim. Biz çıkmaya başladıkdan 1 ay sonra. Bana öyle avuçlamam ama istersen arada bir dokunurum dedi. İkinci ay birbirimize çıplak resim atıyorduk. Ne sonuç çıkartayım burdan kız halkında :(

• Ya dostum bak öyle kızlar sadece erkeğini elinde tutmak ister isteklidir düşüncesi şu dur bu kızların sevgilimi elimde tutayım bende tatmin olayım o da olsun seni aldatmıyorsa takılma hiç bişeye ilişkini yaşa derim

• Her duyduğuna inanma derim.. Kesin emin olmadan kimse hakkında böyle düşünme.. yok eminsen ilişkini bitir.. başka çözümü yok..

0|1
    0|0
    • Abi eski erkek arkadaşı bizim mahallede. bir kaç defa bana bakıp gülerken yakaladım. Dövdüm döverken dedi senin karın olacak kişi böyle böyle araştırdım dogru. Herkesle üstü kapalı sevişmiş. Ne yapıcam :(

• Eyw abi. Zaten 1 haftadır ayrıyız. Başkası ile konuşmaya başlamış bile. Dalga mı geçti anlamadım abi :(

• Bazıları öyledir.. Yapacak bişey yok. Sen aşık olursun o keyfine bakar..
      Geçmiş olsun diyelim.. Fazla üstüne düşme boşver.

• bas nikahı al.

0|1
    0|0
    • Olmuyorki reis. Kırık dökük bardak paramparça. İçsem her yerim kan her yanım kesik. İçmesem desem. Su işte be reis :(

• güzel sözmüş. Al bence; baktın işler iyi gidiyo devam edersin. kotü giderse yenisini bulana kadar devam edersin.

• kadın dediğin biraz orsp olmalı zaten

0|1
    0|0
    • Sen istermsn karın biraz olsun?

• isterim tabi ki hatta öyle olanını seçicem eş olarak beni tatmin edemeyecek kadınla uğraşamam

• 10 kişi ne mk yalama yapmıştır o hatun. Miden kaldiriyorsa silme devam et ne diyelim.

0|0
    0|0
  • Tost yap

0|0
    0|0
  • Sende seviş :)

0|0
    0|0
    • Sevişicek insan çok. Seviyorum diyorum. Neler yaptım diyorum onun için

• Tamam seviş her insan aynı zevki vermez.

• Becer

0|0
    0|0
    • Seviyom diyorum özlüyorum. Sen nediyoesun

• Kesin sana vermemiştir diye "KAŞAR" olmuştur. .

0|0
    0|0
  • tost yap :)

0|0
    0|0
  • vur kaç sende :D :D :D

0|1
    0|0
    • Seviyorum diyorm olm ya insan olun 2 dk

Yükleniyor...