Sigara mı daha kötü? Alkol mü?

evet zarar yarar bakımından sormuyorum hangisi sizin gözünüzde daha kötü ikiside diye bir seçenek yok hangisi size göre daha kötüyse onu seçin lütfen

• Sigara
    37% (7)50% (6)42% (13)Oy Ver
  • Alkol
    63% (12)50% (6)58% (18)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
what do you think about this?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Alkol. Sigarayla komple kendindeb geçmen mümkün değil

0|1
    0|0
    • vatandaşımız ağzıyla içmiyorki normalde alkol 1-2 duble içilir zevkine bizimkiler 1 şişe bitiriyorlar ayrıca sigarayla kendinden geçmek mümkün alışık olmayan bir bünyeye 1 paket içirin bakalım noluyo alkolde aynı hesap alışınca kendinden geçmiyorsun

• İkisi de kötü aslında da kılıf uyduruyoruz işte 😅

En İyi Erkek Görüşü

• Sen hiç kapalı ortamda bally çektin mi?
    Eğer çekseydin bunların kötü olmadığını bilirdin. En yakın zamanda denemelisin...

0|1
    0|0
    • yok sağol ben baliye ex e falan karşıyım hiç o sulara girmeyeceğim sadece londradeyken barda bir zenci ot hediye etmişti denemelik onu içmiştim güzel kafa yapmıştı

Kızlar Ne Diyor 4

• Alkol çünkü kendini kaybediyosun

0|1
    0|0
    • o tamamen içmeyi bilip bilmemekle alakalı bizim öküzler ağızlarıyla içmiyolarki ayrıca kendini kaybetmiyorsun bilinç altındaki sen ortaya çıkıyor fakat aşırı içimde duyuları kapattığı doğru

• O anlık bir şeyde birine zarar verirsin falan üzüleceğin işlerden kaçık ikiside kötü zaten hiçbirinin savunulacak yanı yok

• İkiside

0|1
    0|0
  • Ikiside birbirinden beter.

0|1
    0|0
  • Acikcasi ikiside

0|1
    0|0
    • hangisi daha ağır basıyor?

• Sigara iciyodum ama biraktim alkol kullanmiyorum kullansam birakabilirmiyim blmiyorum

• sigaradan daha kolay bırakılıyor içinde bağımlı yapacak bir madde yok çünkü alışıksan arada canın çekiyormu evet hele üzülürsen alkole koşmamak için kendini zor tutuyorsun ama sigaraya nazaran daha kolay olduğunu sanıyorum tabi aşırı bağımlılar için değil mesela bizim burda kaptan var adam sabah kalktığında içmezse viski falan bir şey çorba bile içemiyor eli titriyor çünkü sabah bir bardak atıyo mecbur

Erkekler Ne Diyor 3

• Teknik olarak sigara bünyeye daha fazla zararlı uzun vade bazında.

0|1
    0|0
    • sigaranın içinde 90dan fazla zehirli madde var ama onu sormuyorum bakış açısı olarak soruyorum mesela sigara alkolden daha zararlı ama vatandaşımız alkole dha kötü gözle bakıyor

• alkol daha kötü

0|1
    0|0
  • sizin kötü demenize falan bakmıyorum. ben istersem kullanırım. kötülenen şeylere bakıyorum en başta o kötüleyenler onları yapıyor. bakıyorum herkesin elinde bir sigara paketi ve bana kötülükten bahsediyorlar. masal okumayın.

0|1
    0|0
    • 😂 ben şahsen sigara kullanmıyorum ama ara sıra alkol alıyorum

Yükleniyor...