Bugün cok mübarek bir gün ama annem her seyi mahvediyor?

Merhaba arkadaslar ilk öncelikle kandiliniz mübarek olsun. Ben sabak kalktim abdestimi aldim icimi rahatlattim. Bugün cok mübarek bir gün oldugu icin dualarimi edecektim. Annem orucluyken cok sinirli oluyor. Ben zaten sinirli bir insanim ama mübarek günün hatrina biraz sakin kalmayi denedim. Kac gündür geceleri arka arkaya calistigim icin odam biraz daginikti. Geldi kizdi laptopum yerdeydi ona basti ve bir sürü saydi gitti. Ben sakin olmaya calistim ama cok sinirlendim ve ister istemez agzimdan bir seyler kacti. Ben bugünün cok güzel olmasini istemistim ama o beni tahrik etti. Aksam edecegim dualar kabul olur mu..

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• işte böyle insanları görünce oruçtan soğuyorum oruç beden ibadeti bütünüyle yapılır eline diline beline hakim olması lazım ikinizinde

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Birazdan gider annenin gönlünü alırsın.
    Sonra da duanı edersin, bişey olmaz
    Allah kabul etsin

1|0
    0|0
    • Tesekkürler amin cümlemizin

Erkekler Ne Diyor 2

• Oruç tutan anne açlıktan cinnet geçirip kızını kadir gecesi doğradı. / Posta.

0|0
    0|0
  • of üzüldüm şimdi :( bişey olmaz kabul olur tabiki. birde oruç tutmayın bence :(

0|0
    0|0
    • Ben zaten bu sebepten oruc tutmuyorum :( allah affetsin

• boşver tutma. bende tutmuyorum. 16 17 saat aç ve susuz kalmak nedir yahu. yazık insanın bünyesine ve çok zararlı. eskiden tutardım ama şimdi tutmuyorum. üzülme ayrıca insan aç kalınca çıldırıyor idare et anneni.

Kızlar Ne Diyor 4

• Bunu buraya yazmanı saçma buldum. Çünkü Allah hiç bir duayı reddetmez bu yüzden sen et kabulünü Allaha bırak oldu mu kardeşim

0|0
    0|0
  • Cehennemi garantiledin

0|0
    0|0
  • Allah bilir biz nereden bilelim

0|0
    0|0
  • Olur olur merak etm

0|0
    0|0
Yükleniyor...