Türk milleti örfünu adetini dinini mi unutuyor?

İlk öncelikle tüm islam aleminin kandilini kutlarim nice kandillere.😀😀😀Arkadaslar gerek bu sitede gerek disarida cok eteist goruyorum lezbiyen goruyorum gay goruyorum sizce bizim atalarimiz fatihler yavuzlar uyansa torunlarini bizi gorselrdi ne derlerdi uzulmezmiydiler ya da canakkaledeki onca sehitlerimiz kani sizlamazdimi? Bu arada lezbiyenlere gaylara ataistlere laf atmiyorum ozgurler beni anlayan anladi? Gereksizleer yorum yapmasin.

Güncellemeler:
Lezlerden ve gaylari desteklemiyorum guzellikle dedim cunku site soru engelliyor benim sorularim 72 saat engellendi hakaret iceriyormus.

0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 9

• Türkler Arapların dinini kabul etmeden evvel de büyük bir millet idi. Arap dinini kabul ettikten sonra bu din, ne Arapların, ne aynı dinde bulunan Acemlerin ve ne de Mısırlıların ve sâirenin Türklerle birleşip bir millet teşkil etmelerine hiçbir tesir etmedi. Bilakis, Türk milletinin milli rabıtalarını gevşetti; milli hislerini, milli heyecanlarını uyuşturdu. Bu pek tabii idi. Çünkü, Muhammed'in kurduğu dinin gayesi, bütün milliyetlerin fevkinde şamil bir Arap milliyeti siyasetine müncer oluyordu. Bu Arap fikri, Ümmet kelimesi ile ifade olundu. Muhammed’in dinini kabul edenler, kendilerini unutmağa, hayatlarını Allah kelimesinin her yerde yükseltilmesine hasretmeğe mecburdular. Bununla beraber, Allah’a kendi milli lisanında değil, Allah’ın Arap kavmine gönderdiği Arapça kitapla ibadet ve münacatta bulunacaktı. Arapça öğrenmedikçe Allah’a ne dediğini bilmeyecekti. Bu vaziyet karşısında Türk milleti birçok asırlar ne yaptığını, ne yapacağını bilmeksizin adeta bir kelimesinin manasını bilmediği halde Kur'ân'ı ezberlemekten beyni sulanmış hafızlara döndüler. Başlarına geçebilmiş olan haris serdarlar, Türk milletince karışık, cahil hocalar ağzıyla ateş ve azap ile müthiş bir muamma halinde kalan dini hırs ve siyasetlerine âlet ittihaz ettiler. Bir taraftan Arapları zorla emirleri altına aldılar, bir taraftan Avrupa'da Allah kelimesinin îlâsı (yüceltilmesi) parolası altında Hıristiyan milletlerini idareleri altına geçirdiler, fakat onların dinlerine ve milliyetlerine ilişmeyi düşünmediler.

0|0
    0|0
    • Yazik bu site serefsiz dolu yazik halinize aciyorum bu mubarek gunde insallAllah Allah sizi ıslah eder

• Küfür mü ettim? Sana açıklamayı yaptım? Tanrı bizi ıslah eder. Sen kafanı yorma.

• Popüler kültür köleleri her yerdeler.

0|1
    0|0
  • Allahtan bıyık unutulacak gibi değil

0|1
    0|0
  • hepsi yok oldu evet.

0|1
    0|0
  • Haklısn

0|1
    0|0
  • Dininizi unutsanız mükemmel olur lan, düşünsene artık islam yok (düşünemiyorum öyle mükemmel bir şey olamaz galiba) Tşklr. Happy new kandils.

0|1
    0|0
  • La Türk milletini dini İslam mı önce bunu öğren. :)

0|1
    0|0
    • La ben atalarimin dininin islam oldugunu biliyorum gerisi onemli

• Allaha sukur bizim yolumuz hak yoludur yolumuzdan hic kimse bizi caydiramaz !!!

• Ahahaha tamam bok yolunda yolun açık olsun.

• 100 senedir

0|0
    0|0
  • Kazıklı voyvodayı taciz ederek katile dönüştüren Fatih mi djdh

0|0
    0|0
    • Gereksizler gelmesin demistim ben bu soruyu milliyetcileere soruyorum size değil bide atama laf atma anani bacini... ederim go. un yiyorsa ozelden cik pic sen kimsin benim atami fatih sultan mehmeti boyle biseye yakistirirsin Allah belani versin bende iste bundan kas ediyordum yazik sizlere !!!

• Buradaki gereksiz sensin ve soruyu soran sen olduğuna göre paradox oluyor

• Ulaa gordun mi yazik yazik aciyorum halinize

Yükleniyor...