Eşim halamla görüşmeme izin vermiyor?

Arkadaslar ben 1 yillik evliyim evliligimin ilk yillari ailesi bizi evden kovdu bosanmamizi istediler dugunde taktiklari altinlarimi vermedigim icin 4 gun arabada yattik bana soylemediklerini birakmadilar kufur hakaret vs sonra o sehirden kendi sehrime ailemin yanina gittik. Bu seferde elif bizim oglumuzu alip kendi sehrine gitti diye iftira attilar bana. Babami arayip kizinizi oglumuzdan bosandiyoruz dediler halamda telefonu alip madem siz benim yegemi istemiyorsinuz bende elifi bosandirip daha iyileriylede evlendirmezsem siz fena olmaya basladiniz dedi. bir kac ay sonra esim burda is yapamadi ve kendi sehrine dondu ayri ev dediler bir baktim ayri ev yok 1 sene daha burdasiniz dediler evy yuttum herseyi sildim ama esim halan oyle dedi diye evine gitmemi gorusmemi istemiyor ona etmedigi kufur kalmiyor ne yapmaliyim bu durumda?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ailene gitmenimi istemiyor anlamadım :s

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sen de şahsına hakaret eden insanların yanına taşınmışsın.
    Ben bunları unuttuysam sen de pekala o sözleri unutabilirsin.
    De bakalım eşine.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Elif sana o adamdan koca olmaz kardeşim açık ve net.. Kendi ailesinin yaptıklarını görmüyor ama senin tarafına küfür bile ediyorsa hiç durma ne olursa olsun vazgeç. Emin ol daha iyi bir hayat yaşarsın.

0|0
    0|0
  • Katlanmalisin boynunu bukup sahibinin mali olmali ona itaat etmeli ayaklarini opmeli o koltukta otururken sen yere yatip yuzunu onun ayaklarina paspas etmelisin

0|0
    0|0
  • Boşan en iyisimi sen

0|0
    0|0
  • Kaç yıllık evlisin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Halanın kocanla derdi yok ki ailesine misilleme yapmış sadece. Ay bu erkekler ne kalın kafalı ya.

0|0
    0|0
  • Allah sabır versin

0|0
    0|0
  • Büyük sorun bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...