Cezaevi ile ilgili lütfen yardım edin?

MErhaba akrabamın tanıdığı vardı o nu ziyarete gitmişler cezaevine. Silivri'de Akrabamın tanıdığı orda olmadığı için başka bir mahkum gelip o yok felan demiş. Akrabam gil tanışmışlar onla Sonra biz başka bir şekilde izin alıp o mahkumu ziyarete gittik ben orda o insanla kapalı görüş olarak konuştum 19 yıldır yatıyor ben 20 yaşındayım o 36 . Şimdi mektuplaşmaya başladık ben o na çok acıdım. Hayat arkadaşı olmak istiyorum o na. Ve sanırım çok etkilendim ondan. acaba o çıkınca evleniyim mi? Veya o na ne türlü şeyler yazmalıyım? Beni hayal ediyor mudur? Kafayı bana takar mı orda?

Güncellemeler:
Pardon aynı kişiye gitmişiz başka bir mahkumun yerine başka bir mahkum gelmemiş. Akrabalarımın tanıdığıymış aynı kişiymiş
Yoksa cezaevinde öyle bişey mümkün degil. Aynı kişiymiş. Başka mahkumun yerine başka mahkum gelemez asla öyle birşey olamaz. Aynı kişilermiş

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Senin ki sadece acıma duygusu merhamet saf olma kızım ya

0|0
    0|0
    • Gerçekten mi bilemiyorum peki kafaya bana takar mı?

• Tek fark erkek değilim ve senelerce yatmadım bu yüzden takıp takmayacağını bilemem o insan doğru biri olsa seni kendinden uzak tutardı

• Evet haklısın neyse çok teşekkür ederim sagol

Erkekler Ne Diyor 3

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...