bir Obez ile sevgili olur musunuz :d?

hani dış görnüş degl önemli olan anlaşmadır ya. iç güzelliktir iç organlar filan.. evet o zaman bir obezle ilişkiniz de olur mu?

0|0
22|9

En İyi Kız Görüşü

• Dış görünüşün önemli olmadığını kim söylemiş? inanmayın. Önemlidir. Sadece bazısı çirkinlerden hoşlanır. Ama bize çirkin gelen ona yakışıklı gelir bu farklı. Herneyse obez konusuna gelirsek ben sporcu biri olduğum için sevgili olacağım kişininde spor yapmış olmasını isterim

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 21

• hayır

0|0
    0|0
  • Sevdikten sonra neden olmasın?

1|0
    0|0
  • Hayır olmam

0|0
    0|0
  • seviyosam hiçbi şeyin önemi yok

1|0
    0|0
  • Dış görünüş önemlidir her kız için. Sadece ikinci plana atanlar vardır ama asla hiçbir kız karakter için birlikte olmaz. Dis görünüşe önem vermem diyen kız yalan söylüyordur.

0|0
    0|0
  • olmam sanırım kılo hayatı zorlaştırıyor enerjıyı alıyor kendım o sınırdan dustum ısenılırse olabılıyor zor bır süreç sadece

0|0
    0|0
  • Hayir. Hic bir zaman dis gorunus onemsizdir demedim dis gorunustur basta insani ceken daha sonra karakterini tanirsin

0|0
    0|0
  • evet neden olmasın?

0|0
    0|0
  • Diş görünüş her ne kadar önemli olmasa da insanlar kolay kolay alisamazlar. Bence diş görünüş illaki etkiliyor. Obez biriyle cikardim. Çünkü beni mutlu ediyordur. beni gerçekten seviyordur. Ama dediğim gibi en basta insan pek yatkin olmuyor. Ama yine de ben cikardim.

0|0
    0|0
  • Olurum

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Obez diye bir betimleme yapmam. Olurum

1|0
    0|0
  • önceden olmam derdim ama öyle değil ya seviyosan oluyosun öyle bir oluyosunki hemde herşey duyguda bitiyo. ilk görüşü soruyosan hayır olmam ilk dış görünüşünü sonra karakterini öğreniyorum sonuçta

1|0
    0|0
  • Seviyosamm olurum beraber spora gideriz😊😊😊😊 hatta dur dur bnden başkası bakmaz işte oh😊

0|0
    0|0
  • Tatlis bir obezle olabilir :) :)

0|0
    0|0
  • Olmam önemli olan dış güzellik

0|0
    0|0
  • Knk bende çok zayıfım olmaz ki 😕

0|0
    0|0
  • Olurum

0|0
    0|0
  • Olmaz kimse kendini kandırmasın

0|0
    0|0
  • Olmam. Çünkü obezite kontrol altına alınabilen birşey. İstersen kilo verebilirsin.

0|0
    0|0
  • Olur , ama senin zihniyetindeki biriyle olmaz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

Yükleniyor...