Ben cok aptalliklar yaptim ve kendi kendimi rezil hallere dusurdum insanlarin gozunde. Simdi ne yapicagimi bilmiyorum?

Ben yapilmamasi gereken seyler yaptim. Gercekten insanlarin yanlis dusunmesine bana kotu gozle bakmalarina sebep olacak seylerdi. Bu insanlar da benim sinif arkadasim. Simdi benim okulum seneye son. Bir sene daha bu farkli dusunce ve bakislara maruz kalmak zorundayim. Ben gunahlarimdan tovbe ettim degistim bambaska bir insan oldum. Ancak ne yazik ki kimseye bunu oturup tek tek anlatamam. Bir kere olusmus olan algilar da ne olursa olsun degismez biliyorum. Bu durumu cok kafama takiyorum. Okuma istegim yok o okula sinifa girmeye de yuzum yok. Ne yapayim sizce arkadaslar. Ordan burdan duyulanla herkes yargiliyor. Benim ne hissettigimi dusundugumu neler oldugunu bilen kimse yok 😕 tamam ben hataliyim ama kimse de sutten cikmis ak kasik degil. İnsanlar neden bu kadr basit bir kiz olarak bana bakiyor anlamiyormm.

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Yaptığın hatalar geçmişte kaldı, hatasız yaşarsan yargılar düzelir.
    Neden yargılıyorlar diyemezsin hatan varsa görürler hatanı yani olmasaydı görmezlerdi 😂

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...