Kapalı bir kızın bira içmesi neden garipsenir?

Peygamberler dışında kimse günahsız kul değildir
Allahın bir emrettiğini yapıyor olmam tamamen günahsız kişiliği bürüneceğim anlamına gelmez
Dindar erkeklerde zina yapabilmek için 40 takla atıyor. Demekki dindar bir insan günahsız olamaz ve bazen yanlış olan şeyleri bilerek yapabilir

0|0
28|45

En İyi Erkek Görüşü

• Sizde ki bu kafayı çok seviyorum

6|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sen hristiyanlarda, yahudilerde kısacası islam dini haricinde, başını kapatan kadınlar gördün mü? Başını niye kapatıyorsun? Müslüman olduğun için değil mi? Bir müslüman için nelerin günah neler sevap olduğunu biliyorsundur.
    Şimdi düşün mesela, Bir kadın müslüman bayanlar için farz olan tesettüre bürünmüş fakat elinde içki şişesi var.. Bu bir tezatlık değil midir sence? Gerçekten müslüman olup müslümanlığı kurallarınca yaşayan bir insan bu duruma karşı çıkmaz mı? Ya da tam tersi bizim dinimizden olmayan kişilere dinimizi yanlış göstermiş olmazmıyız?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 44

• Ben bu şahıslara:
    "Onlar dünya hayatını seve seve ahirete tercih ederler.”(İbrahim/14:3) ayetinin tarif ettiği insanlar olarak görüyorum..

#Vesselam

3|0
    0|0
  • günaha girmemek için kapanıyor, Ama içiyor, Ne alaka bu?

3|2
    0|0
  • s31.postimg.org/.../...ce_yillar_sonra_1508301.jpg

Hanım Kızım Herkes Kendi #Amelinden Sorumludur.

0|0
    0|0
  • senin gibi kezolar yüzünden islamı böyle sanıyorlar. S. git aç başını öyle iç başındaki örtünün adını kirletme kezbanus.

1|0
    0|0
  • Herkes ustlendigi misyonu yerine getirmek zorundadir... Kapaliysan dindar bir kesimi temsil ediyorsun demektir. Elinde sigara olanlara sinir oluyorum kapali olup da... Bir de bira filan iciyorsa cikarsin o kafasindakini.. Basortusunun bir onuru var... Onu tasiyamayacaksaniz cikarin atin.

1|0
    0|0
  • ALLAH affeder, diyerek günümüzde şeytan insanları kandırıyor ve insanlar ALLAH'ın emirlerini önemsemeyerek ya da onlara uymamak için bahaneler bularak ancak kendilerini kandırıyor ve ömürlerini heba ediyorlar...
    Yazık olmuş bizlere

0|0
    0|0
  • ulan o o baş örtüyü neden taktın o yolu seçtiğin için o yolu seçen birisi olunca seçmeyenler ne yapsın hoca osurursa cemaat sıçarmış misali sonra diyorsunuz ya neden bu kadar dışlanıyor İslam canım bide soruyor saçma sapanda detaylar yazmış bırak ilahi dinimizi oyuncak haline getirmeyin lan hem kapanıp hem bira nedir

0|0
    0|0
  • gözümüze garip geliyor olması bizim elimizde olan bişey değil. grip geliyo işte daa vapurlarda bana garip geliyo

0|0
    0|0
  • o halde başörtüsü takıp toplu sekste yapsınlar, o halde başörtüsü takıp zinada etsinler... başörtüsü günahlardan uzak durmak için yapılan bir ritüeldir! kafayı çekip zil zurna sarhoş olmak için değil. bira içeceksen çıkar başındakini. ne bok bir ülke olduk vay arkadaş.

0|0
    0|0
  • kimseyi takma kafana seninde dediğin gibi kimse günahsız değil kimsenin kimseyi yargılamaya hakkı yok

0|0
    0|0
  • O kesimin bira içmesi değil, bira içtiğini bilmeyenlere dindarlık taslamasıdır asıl sinir eden..

0|0
    0|0
  • Bir top bez sorunu çözmez, önemli olan inançtır.

0|0
    0|0
  • zina ile alkol aynı tadımı veriyormuş ki hiçbir insanın içinde alkol almak gibi bir dürtü yoktur o yüzden ne yazık ki kapalıysan içmeyeceksin içiyorsan kapanmayacaksın

0|0
    0|0
  • Bir bayan, kapanacaksa haram olan seylerden her ne olursa olsun uzak durmalıdır.
    Kapanmak başı örtmek demek değildir.

0|0
    0|0
  • Tamm kizin sen kazandin birayi al eline otobana cik bir yandan zikkimlan bir yandan musteri ye el salla git seni duduklesin ne bk yiyosan ye

0|0
    0|0
  • Bira içecek olan kişi neden kapanır

0|0
    0|0
  • İstiyen istediğini yapar garipsemiyorum da sadece hoş durmuyor.

0|0
    0|0
  • İsterse uyuşturucu içsin, benena

0|0
    0|0
  • çünkü garip bir durum.
    😄

0|0
    0|0
  • beni ilgiendirmez garipsememde... kendi hayati.. banane..

0|0
    0|0
  • Ülkemizde kapali insanlardan beklenti cok fazla yani eger zorla kapanmissa zaten patlak veriyo ayrica kadinin kapandim diyip deri kot giyip asiri makyaj yapip alkol kullanmasi pek normal degil bence

0|0
    0|0
  • garip değill

0|0
    0|0
  • senin kayış kopmuşş..

0|0
    0|0
  • kapalı kızıların açıklardan daha çok oral anal yaptığını bilmeyen yok kapalı kaşarları neden garipseyelim açıklar sizlerden daha namuslu
    gerçek kapalı kardeşlerimi tenzih ederim

0|0
    0|0
    • Kapalılığın hakkını veremeyenler yüzünden gerçek anlamıyla kapanmaya çalışanlar da kötü algılanıyo.. Gerçekten utanıyorum öyle insanları görünce.. Çoğu kişi senin gibi gerçek kapalıları tenzih etmiyo Teşekkürler tenzihin için

• Kapanmak süs icabı olmuyor zaten

2|0
    0|0
  • kapanmak demek, dinin emrettiği şekilde yaşamak demek demektir? dindar biri değilim ama dini daha iyi biliyorum.

0|0
    0|0
  • garipsenmemeli gibi görünüyor ancak... dahabi kötü izlenim oluyor.. mesela hacı muratla hız yapılmaz çünkü eski bir araba ön görülebilir.. ancak yeni model bir aracın hız kaynaklı dağılması şok edici bişi.. ;)

0|0
    0|0
  • cok cahılce savunman var ve cok cahılce konuşuyorsun

0|0
    0|0
  • Açık insanlarda günaha giriyo ona bakılırsa

0|0
    0|0
  • Dengesizlik var çünkü işin içinde, Saçını sürekli örtmek gibi bir inanışı yapıp alkol kullanmak gibi ufak bir şeyden kaçınmamak anlamsız.. Ayrıca insanların yanlışlar yapıyor olması sana farklı yanlışlar yapabilmek için bakış açısı oluşturmasın..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 27

• Zaten kapanmak sadece kafayı örtmek değil, kapanan insanlar hayatlarını da değiştiriyor bir bakıma. Bu olay kalpte ve beyinde oluyor, günahlardan uzaklaşıyorlar. Bu yüzden kapalı biri herhangi bir yerde veya bir fotoğrafta bira içerken görülünce ee ne anladım ben bu tesettürden deniyor.

0|1
    0|0
  • Aile baskıyla kapananlarda görülen bir durum.

0|0
    0|0
  • Ne alakası varya nihayetinde her koyun kendi bacağından asılır. Ne yaparsan yap ama bunu türban mevzusuna getirme. O ayrı birşey.

1|0
    0|0
  • Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu derler adama. Sadece saçın görünmesin diye örtünmüyorsun. Önce nedenini nasılını öğrenip öyle yapsın. Altından kalkamayacaksa hiç yapmasın dilediği gibi takılsın. O zaman kimse ses edemez.

0|0
    0|0
  • 2. kez yapıldığında artık hata olmaktan çıkar. farkındasındır artık, bilerek ve isteyerek olmuştur her şey.

0|0
    0|0
  • Kimse kusura bakmasın ama kapalı bir insanın böyle davranmasının iki nedeni vardır ; birincisi ya aile baskısıyla kapanmıştır ve islama inanmıyordur ya da gerçekten bir zeka geriliği vardır..

1|1
    0|0
  • günah normalleştirilmemeli garipsenmeli.
    İyi ki hala garipseniyor..

1|1
    0|0
  • allahın saçını kapatacak kadar titiz o kadar ince düşünen birinin gidip de bile bile günaha girmesi garip değil mi

0|0
    0|0
  • Bunu açıklamaya bile gerek yok tabiki tuhaf

0|0
    0|0
  • Hayır bu suna geliyırrr. Benn içerimmm tobe ederimmçm Allah affedıcşdir. Ben kulumm hata yaparım gunahda işlerim. Tövbe eder kurtulurum ya da etme devam et.. Göz göre göre ateşe git bu en tehlikelisi

0|0
    0|0
  • banane derim ben isteyen istediğini yapsın

0|0
    0|0
  • Sen çok yanlış anlamissin olayı

0|0
    0|0
  • Abi abes kaçan durum. Sonuçta bir örtünüz var diye melek sıfatına koyuyorlar millet sizi. Melek bira içer mi? İçmez. O hesap.

0|0
    0|0
  • Oldu o zaman kimse günahsiz değil diye her b. ku yiyelim basindakini niye takiyosun anlamı ne onu öğren önce o dediğin erkeklerde dindar değil

0|0
    0|0
  • Soruya bak ya🙉🙊🙈

0|0
    0|0
  • Ne dion ya

0|0
    0|0
  • İcilmeez cünkü kapalı.

0|0
    0|0
  • O zaman neden kapalısın diye sorarlar?

0|0
    0|0
  • Icebilir ama icen acik insanlara laf etmesi yanlis kapalilarin

0|0
    0|0
  • Bahane bulma ya.

0|0
    0|0
  • alışık değiliz ondan yani yoksa ben şahsen saygı duyarım

0|0
    0|0
  • Allah kimseyi cahil etmesin :D

0|1
    0|0
  • Burda bir sorun yok ama başını kapamayanlar kendini günahkar olarak tanımlamıyabilirler

1|0
    0|0
  • Hayat sana guzel be

0|0
    0|0
  • kapalılığımı kalmış süslüman hepsi

0|0
    0|0
  • en azından evde içersin garip karşılanıyorsa rahatsızlık duyuyorsan eğer

0|0
    0|0
  • kelimeler kifayetsiz kalıyo böylelerine.

0|2
    0|0
Yükleniyor...