Sorum türk erkeklerine?

bir kürt kızıyla evlenmeye ya da sevgili olmaya nasıl bakıyorsunuz?

Güncellemeler:

0|0
11|63

En İyi Erkek Görüşü

• Gayet normal bakıyorum. Her Kürt terörist değildir. Ben insaları dil, din ve ırklarına göre asla ayırmam, kişiliklerine göre ayırırım. Dil, din, ırk gibi ayıranlara da sonuna kadar karşıyım. Ayrıca onların bu düşüncelerine asla saygı falan da duymam.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hiçbir kürt, Türk'lüğün asil duygusunu tadamayacağından vatanıma, milletime benim gözümle, benim yoğun duygularımla bakamaz. Anlayacağınız topraklarımda meydana gelen bir takım olumsuz fiillere de benim üzüldüğüm gibi üzülemez. Ben asil bir duygu olan aşkı, asil bir kandaşımla paylaşırım! Mezopotamya eşeği ile değil!

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 62

• Irkçılık zekanın en düşük olduğu seviyelerin ürünüdür. Dinimizcede haramdır zaten. Müslüman biri ırkçılık yapamaz Kuran-ı Kerim' de yasak edilmiştir bu. Ben Türk'üm. İman sahibi, vatanını milletini seven, ahlaklı her ırktan bayanla evlenirim.

0|2
    0|0
  • Bir gün herhangi bir sebepten dolayı benimle ailesi arasında kaldığında hiç düşünmeden ailesini seçecegini bildigim için hiç sıcak bakmam.

0|0
    0|0
  • Bizim kirtlerle hicbir sorunumuz yokkki bizim teroristlerle sorunumuz var

1|0
    0|0
  • İnsanı ırkı, dili veya dini ile yargılamamak lazım.

0|1
    0|0
  • Niye Türk Kürt diye ayırdığını anlamadım. Aynı topraklarda yaşayan insanlarız. Irkı çok önemli değil. Ama tabi terörü desteklememesi, toplum bilincine sahip olması önemli.

0|0
    0|0
    • ırk önemli degl evet ama sonucta ırk diye bişey var. ve bu gerçeği yok edemeyiz

• Dediğim gibi, aynı topraklarda yaşıyoruz, toplum bilinci, birlikte mutlu olmak ve ülkeyi dolayısıyla da halkı daha iyi yerlere taşımak hepimizin görevi..

• Uzak dururum.

0|1
    0|0
  • olumsuz

0|1
    0|0
  • Vatanimi bölmeye calismadiktan sonra neden olmasın? Ben her Kürt ün pkk li olduğuna inanmıyorum. Sonuçta yaşayacağınız şeyin adı aşk... Irklar arası birşey değil. Eğer bölücülüğü yoksa sevgilim de olur eşim de olur.

0|0
    0|0
  • türk olmadığım için cevap veremem

1|1
    0|0
    • olsun sen de söyle sen nerelsn

• hayır cinsiyet üzerinden konu açtın o yüzden dedim. o zaman kürt kızları degl kürtler demen daha doğru.

• kendimi ele alamadım sen karşımda duran cinsiyet hitabına denk geldin.

• bakmıyorummm

0|1
    0|0
  • Takıldığım iki kız vardı

0|0
    0|0
  • büyük konuşmayımda evlenmem

0|1
    0|0
  • insan olsun allah korkusu olsun farketmez ırkçı değilim

0|0
    0|0
  • Benim ölçütüm iki şeydir;
    1. din uyumu
    2. kültür uyumu
    1. yi sagladiysam 2. ye bakarım. Ama muhtemelen uyum çıkmayacaktir. Çünkü kültürlerimiz farklı... ben o bölgeye hiç gitmedim bile.

0|0
    0|0
  • Deli gibi asik oldum kurttu sonra olmadi yeterki pkk li ve hdp li olmasin

0|0
    0|0
  • bakmıyorum

0|1
    0|0
  • Insanlari insan olarak ayirmak lazim

0|0
    0|0
  • insanı ayrımcılığa sürüklemek etiketlemek günah.
    etnik ayrımcılık vahşet

0|0
    0|0
  • Bak sendemi kürt türk ayrımı yapıyorsun ben kürt kökenliyim aslen babamdan dedemden ama eşim türk ne var bunda

0|0
    0|0
  • Ermeni mi Türk mü? ona göre değişir.

0|0
    0|0
  • Bölücü kafasinda olmasin... Dini bütün olsun... bir de memleketim de memleketim demesin uzak oralar gidemem durmadan :D

0|0
    0|0
  • Hiç güzel bir kavram deill cerkezide lazıda kürdüde aleviside hepsinin temelini kavrat TÜRK
    Türk erkegimi ingiliz erlegimi desen anlarım

0|0
    0|0
    • hayır tarih bilgin çok yanlış maalesef

• Ne tarihi bü ülkende yasayan kürtler Türk vatandası deilmi nedemk kirt kızı kürt erkegi alevi erkegi ile türk erkegi diyemi kıyaslıycaz yaniii ne Tarih i tarihle bir alakası yok bu işin

• ha tamam vatandaşlık açısından söylüyorsun. yanlış anladım pardon

• En son istiycem şey ! İstemem bile hatta ıyyyyy 🙄

0|1
    0|0
  • ben genelde sevgili olacağim kişinin ırkına bakmam zihniyetıne bakarım zihniyetinde vatan hainliği yatıosa kusura bakmasın

0|0
    0|0
  • Hdpli degilse olabilir

0|0
    0|0
  • Kafa yapısı uyuştuktan sonra olabilir. Irkçılık gerzeklerin işi.

0|0
    0|0
  • bir kürt kızı ne mutlu Türk'üm diyene diyebiliyorsa olur neden olmasın

0|0
    0|0
  • Iman ve ahlak sahibi ise neden olmasın ırk ayirimina sonuna kadar karşıyım yeryüzünde ilk ırk ayrımı yapan seytandir

0|0
    0|0
  • ırk ayrımı yapmam, fikirlerimiz aynı pencerede ise neden olmasın..

0|0
    0|0
  • olmaz diye bişey yok olur. terörist değil dağa çıkmamış ihanet etmemiş nankör olmayan birini niye suçlayaylım? zararsız biri işte.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    32

Kızlar Ne Diyor 10

• Sevmiyolar sizi puhaha

0|0
    0|0
  • Bizim bir arkadaşı sevgilisi kürt olduğu ve MHP ye oy vermediği için terketmişti. Benimde ilk göz ağrım beni terkederken pis Kürt demişti. şu an sevgilim bir Kürt ve iyi ki benimle.

0|2
    0|0
  • ben evlenmem

0|1
    0|0
  • Kürt kızıyla evlenmek ayrıcalıktır kürtlerde kızlar değerlidir her ite kopuga verilmez , bizde öyle yani 👑

0|0
    0|0
  • Olabilir kürt demek terörist demek değil bir sürü kürt askerimizde şehit oldu ama ailesi de onun gibi mi buna dikkat ederdim

0|0
    0|0
  • Ben erkek olsaydım evlenmezdim.

0|1
    0|0
  • Olabilir görüşler duyduktan sonra

0|0
    0|0
  • Çoook saçma. s ben kürdüm ne bu ayrım anlamış değilim

0|1
    0|0
    • egopotionun yazdigni oku bir . bir kürt türklüğü hissedemezmiş

• Okudum desem 😏 Türk gibi hissetmek de istemem doğrusu bu saçma düşüncelerden bıktım. Kürdün de kötüsü var türkünde... kürdüm çünkü ırkım Kürt ama vatan aşığıyım bu vatan bu toprak hepimizin beraber kazandık bunu anlayalım artık

• Ayrıca şehitlerimiz oluyor ağıtlar kürtçe türkçe ama acılar ortak anlatabildim mi;)

• her kurt kotu degıldır kı benım kurt arkadasım var hatta ama vatan asıgı bu kadar ırkcı olmayın.

0|0
    0|0
  • Erkek olsam evlenmem. Kiz halimle de k*rt birisi ile evlenmem.

0|1
    0|0
Yükleniyor...