Ne yapmam lazımm?

Arkadaşlar herkese iyi günler, bu aralar çık sıkılıyorum bunalıma giriyorum evde olduğum için bir kaç saat sonra ümraniyeye teyzemlere gideceğiz ama ben orada da sıkılıyorum ev çok küçük artı ümraniye çok sıcak ben dayanamam Rabbimden Eyüp Peygamberin sabrından istedim normalde bu kadar sabırlıyken bu aralar sabrım da kalmadı gitti. Her günüm telefondan instagrama girmekle, boyama yapmakla ve kitap okumakla geçiyor bunaldım artık kafayı yemek üzereyim zaten annem ve babamda tartışıyor iyicene geriliyorum, arkadaşlarım desem birisi şehir dışında öteki benden uzak bir yerde yaşıyor arkadaş da yok ben ne yapacağım arkadaşlar kafayı yemek istemiyorum şeytana uymak istemiyorum

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 1

• Şu Ümraniye Diye bir Semt Yapmışlar bir Ben Sevemedim Şu Semti :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kurslara katılma imkanın varsa eyer kurslara katıl bisikletin varsa eğer bisiklet sür odamı olamadı balkonda takıl

0|0
    0|0
    • Az önce balkondaydım zaten iyi oldum biraz. Benim ailem tek başıma bir yere gitmemi istemiyor keşke imkanım olsa 😔😔 Sağol yorumun için

• boyama kitaplarını at bir kenara aç müziği dans et çıldır yani evdede yapılcak çok şey var yeterki sen onları farket

• İnşALLAH canım sağol ALLAH senden razı olsun 🙏🏻🙏🏻😔😔

Yükleniyor...