Sizce ben ne yapmalıyım bu olanlara?

Başıms gelen kötü bir olayı kuzenime ağlayarak anlatmıştım. Ogün de kadir gecesiydi. Aradan bir yıl geçmeden hiç söylenmicek o olayı akrabalarıma anlatmış ve benim ona paylaştığım sorunları ve dertlerimi herkeze anlatmş dalga geçerek. Bunları öğrenince çok üzüldüm çnkü BN ona hep destek olmuştum. Ve bna onunla asla konuşmamam gerektiğini söyledi bu olayı dalga geçip söyledikleri insan lar uyardı. Ve maddi manevi destek olduğumuz insan yaptı bnları. Olanları hazmedemiyorum sinirim bozuluyor

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ya zaten adiymis bosversene umursama hic

0|0
    0|0
    • Bide ben öğrendikten snra yaptıklarını arayıp dedim hakkımı helal etmiyorum dedi. Ve ogun aglarak ona anlattığımı dha kimseye Anlatamadım. bir bayanın başına gelicek kötü şeylerden biri. snra arkmdan uydurup konuşmuş. Herkez ona çok kızdı ama BN bu olanlara hâlâ üzülüyorum . BN asla böyle bişi yapmadım ona her konuda destek olmuştum

• Sen sana yakisani yapmssn kuzum

Erkekler Ne Diyor 12

• işte en çok o koyar insana biliyormusun birine içini açarsın güvenirsin ona sonra gider şerefsizlik yapar öğrendiğinde içinde deprem oluyor gibi hissedersin ama iyi niyetinden güvenirsin o iyi niyetini s. kip atar psikolojin allak bullah olur kafan karman çorman bide yakın oldumu tam dibe vurursun kimse anlamaz seni susarsın kimse anlamaz başkasına açılmaya özgüvenin kalmaz annene babana bile içine atarsın sürekli içine atarsın o nasılsın dediklerinde her iyiyim dediğinde etinden bir parça kopar sanki dünyadaki en kötü şey diyebilirim...

0|0
    0|0
    • Aynen. Kimseye diyemiyorum ki anlatamıyorum bu olanları. Unutamıyorum da. Bana tecrübe oldu

• Anlatman yanlis degil, dinleyen insan kiliginda bir seytan ruhlu imis, oysa bir kimse
    birinin basina gelene sevinip yaygara yaparsa o olayin aynisi kendi basina gelmeden ölmezmis, beklede gör, kendine dert etme bunu, ha yinede dertlesecek birine ihtiyacim var dersen, faydasi olmaz bazi insanlarin gerseyini anlatip destek alabilecegi doktor olur, anca bu sekilde üstesinden gelirsin, yinede gecmis olsun
    fikir danismak istersen rahatlikla sorabilirsin,

0|0
    0|0
  • her acık limana sıgınılmayacagını anlamış oldun azizim.

1|0
    0|0
  • Az kısa yazsanız

0|0
    0|0
  • Vay karaktersiz. Bak sana diyecem.. Altın yüzüğü hurdacıya verirsen sana hurda fiyatını verir. Kuyumcuya verirsen altın değerini verir 😊😊😊

0|0
    0|0
  • Ben boyle bisd yapsam diyarbakirdan akrabalar namusunu temizlemeye gelir. Mk

0|0
    0|0
  • Artık uzak durucaksın. Yüzüne bile bakmicaksın. Konuşmaya çalışırsa Konuşmayacaksın.

0|0
    0|0
  • Serefsizlik genetik değil karakter meselesi karaktersiz insanlardan uzak dur

0|0
    0|0
  • düğünde köşeye çek döv

0|0
    0|0
  • Yaptığı hoş değil ama her insan hata yapar ikincisi bundan sonra asla ona sırtınızı söylemeyin

0|0
    0|0
  • Tecrübe olmus oldu sana

0|0
    0|0
  • iletişimimi keserdim

0|0
    0|0
    • Zaten görüşmüyorum o olaydn snra

Kızlar Ne Diyor 3

• Agzini burnunu kir rezil et

0|0
    0|0
  • Konuşma tanımıyormuş gibi yap kimseyede güvenme kendinden başka

0|0
    0|0
  • sizde onun zayıf noktalarını öğrenin ve misilleme en iyi çözüm...

0|0
    0|0
Yükleniyor...