Bir gelin bakin hele su soruma?

Benmi yanlış düşünüyorum yoksa acimasizmiyim inanın bilmiyorum ya da 2 haftadır hastahanede kalmanın verdiği yorgunluk var sanırım üstümde. gelen geçeni izliyorum da anlamadığım nokta şu belli bir yasa gelmiş artık yaşlılıktan adım atacak hali olmamasına rağmen zorla kolundan tutulup hastahaneye getirilen insanlar var görüyorum ve artık ölmüş diyebilirsiniz sadece ecelin gelmemesi bu insanı hayatta tutabiliyor. insafsiz ve vicdansız biri değilim kesinlikle vefa borcu denen birşey var hepimizin ailemize karşı muhakkak ama hala böylelerini kurtarmak için verilen mücadele sanki boşa veriliyormuş gibime geliyor neden hala uğraşıyorlar sizce?

0|0
40

En İyi Kız Görüşü

• Ne o yašli ölmek istiyor ne de yanindakiler ölmesini istiyor demek ki😕

0|1
    0|0
    • Yanındakilerin istemediğinden eminim de yaşlı dan emin değilim

• Teşekkürler sizinde kandiliniz mübarek olsun 😊 dualarınızda yer almak dileğiyle 😊

• Tesekkurler 😊

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Sevdiklerimizi ne kadar geç kaybedersek o kadar iyi :/

0|1
    0|0
  • Ona bakarsan sende bir gün öleceksin öleceğini bile bile neden yaşıyorsun yaşama öl o zaman

0|1
    0|0
    • Valla o kadar yaşamayı istemiyorum inan ki ALLAH elden ayaktan düşürmeden canımı alır umarım.

• Senin de kaç gün yaşayacağını bilmiyoruz, ya erken ölürsen? Sana da emek verilmesin o zaman?

0|1
    0|0
    • Yav emek verilmemesi değil mevzu. tip dünyasını biliyoruz çoğumuz bir hastahaneye gittiğimiz zaman yok ora yok bura sürünüp duruyoruz koştur allah koştur yazık be o eziyeti çekmek istemiyor belkide.

• Doktorlar da hemşireler de yorulduklarından mı artık bilemem, hasta psikolojisinden anlamıyorlar empatiden yoksunlar. Adam zaten hasta çökmüş bir de üstüne sıkıntı veren mi dersin aşağılayan bağıran çağıran mı dersin. Allah düşürmesin.

• Bak nasıl dökülüyor ama ALLAH düşürmesin. aynen empati sıfır yok derecede. bunlara okulda salağa nasıl yatılır duymamazlik nasıl olunur onları öğretiyorlar sanırım

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...