Ben çıkmak istedikçe ölüme itiyorlar beni ne yapacağımı artık bilmiyorum?

Hayat hikayem çok uzun... kardeşim 4 sene önce inbtihar etti bir tek ben kaldım ben olmasam ailemde yok olacak ama onlar o kadar üstüme geliyorki bugün çok kötü küfürler ettim kavga ettim ve ailem hiç düşünmüyor ve beni iyice bunalttılar senelerce uyşturucuya düştüm kendimi kestim biçtim ve şimdi en ağır antidepresanlara bağımlıyım ben hayatı düzeltmek istedikçe beni ölüme zorluyorlar arkama bakmadan çekip gitmeliyim bunları düşünmekle hatamı yapıorum artık son noktadayım çünkü artık yaşamaa sevincim hiçbişe kalmadı o kadar doluki içim kimseler nalamaz beni çıkıp bir dağın tepesine bağırmak istiyorum artık son noktaya geldim.Ben çıkmak istedikçe ölüme itiyorlar beni ne yapacağımı artık bilmiyorum ?

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• çok mu baskıcı bir ailen var ya da çok mu korumacı ? kardeşin enden intihar etti?

0|1
    0|0
    • yok herkes kendi kafasında hepimizin psikolojisi bozuk ne onlar beni anlıyo nede ben onları bilmem öldü gitti bişe sölemeden

• tamam kardeş boşver ne anltasamda kimse anlamaz boşver.

• sen paranı kazan hayatını yaşa keyfine bak bundan daha iyi ne olabilir ki? kendiene ayrı ev falan tut.

Yükleniyor...