Cezaevine (hapishaneye) düşen insanlar orda neler yapar?

merakımdan soruyorum mesela bir suç işledin ve hapse düştün orda ne yaparsın ordaki kişiler neler yapar? orası insanı delirtir mi ya da kitap okuyup kendini geliştirmiş olarak mı çıkar?

0|0
20|13

En İyi Kız Görüşü

• Kitap okur, bol bol hayal kurarlar, bol bo düşünürler. Düşünecek zamanları vardır

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• içeri bir erkeklik yapar girersin, kırk karılık yapar çıkamazsın. öyle bir yerdir...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• İnzivaya çekikirim. Belki yaptığım suçu affettirme şansım olur böylece. Allah'a tabii ki.

0|1
    0|0
  • Ben yapamazdım ya çünkü özgürlüğüme çok düşkünüm kapalı alanlarda daralıyorum, öldürsünler daha iyi:(

0|1
    0|0
  • Nereye düştüğüne bağlı mesela bir Gümüşhane ölümden beterdir.

0|1
    0|0
  • arkadaşım bu şekilde anahtarlık yaptırdı cezaevindekilere
    http://infazvekoruma.net/images/galeri/87015.jpg

0|1
    0|0
  • Valla disari cikarlar kitap okurlar okey oynarlar hayal kurarlar

0|1
    0|0
  • Değişik bir soru olmuş cidden

0|1
    0|0
  • Genelde işsizler meslek sahibi boşlar alim günahkarlar hoca olarak cıkıyor 😂

0|1
    0|0
  • 5 yıldızlı otel ye iç yat. hersey serbest oku sporunu yap iş iste versinler hobilerin varsa resim heykel müzik gibi desteklerler okul okur bitirirsin vs.. yani :) ceza evi mahkumlara ceza değil otel.

0|1
    0|0
    • internette veriyorlar mı? :D pek zannetmiyorum ama şu anki yaşadığım çevreden daha huzurlu mu acaba onu çok merak ediyorum tanıdığım biri olsa soracam nasıl bir yer olduğunu
      sanırım kafayı yedim ben

• :) valla dostun düşmanın eksik olmayacak illaki zorlukları vardır. ama dediğim gibi zorlamıyorlar hiç bişeye.

• Neler yapmazlar ki prison breakte Sona diye bir yer görmüştüm, cehennemin ta kendisi

0|1
    0|0
  • Bileklik, Kolye , Tespih gibi şeyler yaparlar herhalde

0|1
    0|0
  • Benim bildiğim her gün kavga oluyor

0|1
    0|0
  • Eski sevgilim girmisti cok rahat gecirdi orada da cogu sey parana gore.

0|1
    0|0
  • düşünürler

0|1
    0|0
  • hiç bilmiyorum tek diyebilceğim Allah yardımcıları olsun gercekten zordur

0|1
    0|0
  • Birbirlerini doğrarlar

0|1
    0|0
  • emın ol olmeyı beklıyorlar bır hevesle

0|1
    0|0
  • Allah dusurmesin

0|1
    0|0
    • Amin bu mübarek ayda kadir gecesinde nerden aklıma geldiyse bir sordum öyle

• Boncuktan kus yapar

1|1
    0|0
  • Bazıları delirir

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• hobiler felan var kurslar felan oluyor
    kendilerini geliştiriyorlar tabi

0|1
    0|0
  • 6 Hafta Kaldım.. Ancak Kendini Geliştirebileceğin Bir Yer Değil Seni Daha Çok Geriye Atan İnsani Değerlerini Kaybedebileceğin Mekanlardan Biri.

0|1
    0|0
  • ALLAH düşürmesin.

0|1
    0|0
  • Ceza yer. Cezayir yani :pp

0|1
    0|0
  • Allah dusurmesin

0|1
    0|0
  • vakit harcar pişman olur geri çıkar çıkabilirse.

0|1
    0|0
  • ne için girdiğine bağlı

0|1
    0|0
    • haklısın örnek verim borçtan girdi acaba onu tecavüzcü veya katillerin arasına mı atar

• bilmiyorum valla oyle konuları tam

• bu mübarek ayda nerden merak ettiysem :D

• Arkadaşım yeni çıktı hiç sormadım.

0|1
    0|0
  • ben gördüm çeşitli uğraş ediniyorlar kendilerine boncuz dizme ne biliyim resim gibi filan

0|1
    0|0
  • karı sikiyorlar

0|1
    0|0
  • Allah düşürmesin hapishane öyle diziler de ki gibi değil her yer bit pislik banyo yok hafta da bir gün 5 dk banyo hakkın var içeri psikopat dolu ilk girişte dayağını yersin vs vs giriş var da çıkış yok

0|1
    0|0
Yükleniyor...