Arkadaşlar Yardım Edermisiniz?

Arkadaşlar ben 5 vakit namaz kılan biriyim evden fazla çıkıp gezende bir insanda değilim fazla açıkta giyinmem ama kapanmayan cennet kokusunu bile alamaycakmış ve Allah açık kadınlara lanet etmiş ben kapanmak konusunda kendimi ikna edemiyorum ne yapmalıyım?

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• İkna et bak ne güzel 5 vakit namaz kılıyormuşsun kapanırsan tam olur.

0|0
    0|0
    • Bizim burda tek tük kapalı var bu yüzden zorlanıyorum of Allah yardım etsin bna nediyim

• Tesettür için Kur'an ne diyor, okudun mu? Yoksa sadece bugün kendini ilim insanı zanneden şaklabanlara, Emevi, Abbasi, tüccar hadislerinin, hocaların, mezheplerin yalakalığını yapanları mı takip ediyorsun? Kur'an değil miydi insanların atadan kalma geleneklerine bağlanıp dinlerini terk ettiklerinden söz eden? Kitabını açıp okuyacaksın, ne dediğini anlayacaksın. "Avret yerleri" diyorlar, sonra hadisler diziyorlar. Burada iki günde 3. kez söyleyeceğim, misvak satıcıları bile hadis uydurmuş ve onlar bugüne kadar gelmiş. Büyük hadis kitaplarında bile geçiyor Hz. Muhammed'in hadislerinin kaydedilmesini istemediği. O zaman bu kaydedilenlerin doğruluğunu nasıl bileceğiz? Tek rehberin Kur'an olmalı. Onu oku, farklı tercümeleriyle karşılaştır, aradığın cevabı kendin bul.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• dediğin gibi duymadım ben ama başörtüsünü deve hörgücü gibi yapanlar senin tabir ettiğine uyuyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...