Arkadaşlar 2-3 gün içerisinde acilen 200 lira lazım ne yapabilirim çözüm önerisi olan var mı?

Lütfen mantık çerçevesinde cevaplar verin, öğrenciyim arkadaşlar yardım edin fikir verin

Güncellemeler:
arkadaşlar hala bir çözüm bulamadım, lütfen fikirleri olanlar yardım etsin lütfen!

0|3
5|19

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Gunluk temizlik evlere 2gunde kazanirsin o parayi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Avmye git isbasvurusuna

0|0
    0|0
  • yakınlarından isteyebilirsin başka çaren yok 3 gün için part time işe girebilirsin ama baya yorucu olur 3 günde 200tl kazanmak

0|0
    0|0
  • tanısaydım tedarik ederdim

0|0
    0|0
  • Mecidiyeköy'de 2k insan kaynakları var günlük 70 lira nakit veriyor leyla hanim yönetiyor çalış bence

0|0
    0|0
  • Mağazalarda iş bulursun belki.

0|0
    0|0
  • bişeyler sat olmadı başkasından borç al

0|0
    0|0
  • Part-time 50-60 liradan günde 2 iş yapsan bulunur :) Kolay gelsin

0|0
    0|0
    • ne işi olabilir fikir verir misin lütfen teşekkür ettim bu arada :)

• Yaşadığın şehri bilmiyorum ama her kafe garson arar part-time (izmir, İstanbul , Ankara vb) o tarz kafelere gidip sorabilirsin. 3-4 günlük iş lazım de illaki bulursun büyük şehirdeysen zaten

• bayram zaten el öpe öpe bulursun 200-300

0|0
    0|0
  • Iddaa oyna 😂😂😂

0|0
    0|0
  • İnternetten mal satıyorum, 3 gün içinde satarsan bir şeyler çok rahat 200ü bulursun

0|0
    0|0
    • ne satıyosun, en çok ne satılır ve nerede satılır?

• Küçük ev aletleri, belli siteler var, madem çalışacak durumun yok, alacak 3-5 kişi ayarla ütü vs ben kargolarım, ikimizde kazanırız

• 0|0
    0|0
  • Kandil gecesi bugün. Teravih namazı sonrası hangi camiye gitsen 300 500 Taş.

0|0
    0|0
  • şimdi farklı şeyler teklif edenler bile çıkar..

0|0
    0|0
  • 17 yaşında mısın ablacım gerçekte? Kaç gün için lazım?

0|0
    0|0
  • Babana söyle versin

0|0
    0|0
    • söyleyebileceğim bir durum değil istanbula arkadaşımın yanına gitmem lazım acil bir durum

• derken? mantıklı bir öneride bulunmıycaksan bulunma arkadaşım. ciddi bir konu diyorum. senin boş boğazlılığını dinleyerek vakit kaybedemem

• Tanısaydım verirdim
      Ama her arkadaşından 40 -50 tl borç alsan 200ü bulur

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Ailenden veya bir akrabandan felan iste

0|1
    0|0
    • söyleyebileceğim bir durum değil. istanbuldaki arkadaşımın yanına gitmem gerekiyor acil bir durum.

• Ailenden al

0|1
    0|0
    • söyleyebileceğim bir durum değil. istanbuldaki arkadaşımın yanına gitmem gerekiyor acil bir durum.

• Calisbilirsin

0|0
    0|0
  • Arkadaşından veya ailenden borç al

0|0
    0|0
    • söyleyebileceğim bir durum değil. istanbuldaki arkadaşımın yanına gitmem gerekiyor acil bir durum. arkadaşlarımdan da verebilecek gibi olan yok :(

• Kısa süreliğine çalış?

• keşke bulabileceğim bir iş olsa ama yok ki bakıyorum 2-3 günlük iş yok ki :(

Yükleniyor...