Arkadaşlar ben ezan sesi ya da dua vs duyunca çok duygulanıyorum gözlerim doluyor direk sebepsiz yere neden olabilir?

Dün teraviye gittim annemle hoca dua okudukça ağlıyasım geliyor en son dayanamayıp namaz boyu agladım ezzan filan duyuncada böyle oluyor sebebi nedir ne olabilir sürekli namaz kılmaya çalışıyorum onuda başaramıyorum?

0|1
6|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben de duygulanıyorum, 'Bi sus be' diye bağırıyorum, sinir ediyor müezzinin o berbat sesle uzata uzata ezan okuması.

0|0
    0|0
  • Ustunde güçlü bir büyü var

0|0
    0|0
    • nerden cıktı ki bu

• Şarlatan olmadigina emin oldugun bir de ehli sunnet olduguna emin oldugun bu konulardan anlayan birine git gerekeni yapar fakat yapmani soyledigi ya da yapmaya kalktigi terkibi bana gostermeden uygulama cunku ehli sunnet gorunen bazi munafiklar buyuyu baska bir buyu ile cozmeye kalkabiliyorlar bu durumda 1 ebedi cehennemlik olursun 2 bir kac ay icinde eskisinden beter olursun benim gibi bu konuda ilim sahibi olan niceleri midesi bulanip bu munafiklarla ayni isle istigal etmeyi birakip kendilerine baska is baktilar, cok yuksek para isteyenler olur sakin verme rakam yukseliyosa sarlatandir emin ol en fazla 50 100 at biseyler zaten ehil olan para istemez der ki buranin gideri var bende ev gecindiriyorum gonlunden ne koparsa birak der

• Son zamanlarda bu durumdan yani büyüden muzdarip genç sayisinda adeta patlama var, şimdi genç olan ve bu haltiyiyen sipalarin eşşek ebeveyinlerine zamaninda cocuklara harypoter izlatmeyin uzak tutun dedigimizde ne olacakki gericisiniz siz diyorlardi acikcasi kendi adima bize bu yakistirmayi yapanlarin akil sagligindan endise ediyordum halende ayni fikirdeyim akli dengesi bozuk toplum boyle nesiller uretir

• :) :)

0|0
    0|0
  • Namaz kıl

0|0
    0|0
  • Manevi duygularin agir geliyodur.

0|0
    0|0
    • öyle pek ibadet eden birisi değilim ama yinede olabilir mi manevi duygum

• İmandandir olabilir tabiki kalbin huzur buluyo rahatliyodur duygulaniyosundur bu yuzden hem belki kilamadigin namazlarin yapamadigin ibadetlerin sucluluk duygusu da olabilir

• çok mu günahın var

0|0
    0|0
  • İnan bana senin gibi olmak isterdim :)

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

• psikolojik bir durum. doğduğundan beri dini empoze etmeye çalışmaalrından kaynaklı. eskiden bana da oluyodu

0|0
    0|0
    • ailem hiç bir zaman zorlamadı beni

• zorlamazlar zaten. beni de zorlamadılar. sadece senin ailen müslüman değil ki ülkenin çoğu müslüman. bak atv ye nihat hatipoğlu ne anlatıo anlamıolar bile ama salya sümük ağlıyorlar. islam böyle bir şey anlamazsın neden olduğunu sadece yaaprsın

• Ins duzgu bir duadir bosa gitmwz aglaman

0|0
    0|0
  • Psikiyatriste git duygu durum bozukluğu var

0|0
    0|0
  • Günahlarına

0|1
    0|0
  • Dinimizi Allahı çok seviyorsan olabilir insanın içindeki müslüman aşkı ağlatırmış insanı namazda falan güzel bişey de çok da abartma ama

0|1
    0|0
    • istem dışı oluyor aşırı etkileniyorum pek ibadet eden birisi değilim elimden geldiği kadar

Yükleniyor...