Kız kardeşim hiç lafımı dinlemiyor beni üzüyor ne yapabilirim?

Gizli Üye
Babam 5 yıl önce hayatını kaybetti annem zaten ben 7 yaşındayken bizi bırakıp gitmişti.
5 yıldır kardeşime ben bakıyorum.

Fakat bir sorunum var kızkardeşim çok para harcıyor ve açık saçık giyiniyor. ben bir şey söyleyince "babam mısın sana ne?" Diye tersliyor bişey diyemiyorum. Arkadaşları falan gelince beni evden kovuyor bazen. Bana sürekli kötü davranıyor ben kıyamıyorum. Onun istediği her şeyi gücümun yettiğince yapmaya çalışıyorum. Onu mutlu etmek için günde 12 saat it gibi çalışıyorum ama o beni hiç düşünmuyor. Ne yapıcam çok üzülüyorum 😔
Kız kardeşim hiç lafımı dinlemiyor beni üzüyor ne yapabilirim?