Kız kardeşim hiç lafımı dinlemiyor beni üzüyor ne yapabilirim?

Babam 5 yıl önce hayatını kaybetti annem zaten ben 7 yaşındayken bizi bırakıp gitmişti.
5 yıldır kardeşime ben bakıyorum.

Fakat bir sorunum var kızkardeşim çok para harcıyor ve açık saçık giyiniyor. ben bir şey söyleyince "babam mısın sana ne?" Diye tersliyor bişey diyemiyorum. Arkadaşları falan gelince beni evden kovuyor bazen. Bana sürekli kötü davranıyor ben kıyamıyorum. Onun istediği her şeyi gücümun yettiğince yapmaya çalışıyorum. Onu mutlu etmek için günde 12 saat it gibi çalışıyorum ama o beni hiç düşünmuyor. Ne yapıcam çok üzülüyorum 😔

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

• Ya verdiğin desteği çek hiç muhatap olma senden birşey isterse babanmıyım banane de kalk git yanından ya da al karşına içini dök onun için hayallerini içindeki küçük kız kardeşini nasıl sevdiğini anlat ki bu pek işe yarayacak gibi durmuyor en iyisi o sana nasıl ters davranıyorsa sende gereken yerde ağzının payını ver anlasın seni kaybetme korkusunu yaşasın

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Döv döv kafasına vur

0|0
    0|0
    • Kıyamıyorum da cidden 😕

• Dövmezsen daha kötü olur kardeş vur 2-3 tane

Kızlar Ne Diyor 10

• Keşke senin gibi bir abim olsaydı ne kadar şanslı bir kardeşin var. Ama hiçbir zaman senin kıymetini bilmeyecek.

0|0
    0|0
  • Tebrik ediyorum koca yüreğin için öncelikle. Model alacağı bir kimlik olmadığı için normaldir. bir de ergenlik tabi üstüne. Zamanı gelince fedakarlıklarını görür. En azından al karsina açık yüreklilikle bunlari yüzüne anlat kavga etmeden belki toparlar biraz

0|0
    0|0
  • Ağırlığını Koymaz İsen Allah Muhafaza Kötü Sonuçlar Olabilir. Zorla Al Telefonunu Bak Ne Yapıyor Telefonda. Arkadaşlarıyla İlişiğini Kesmesini Sağla. Kız Yurduna Götür. Allah Kitap Namaz Görsün. Kapansın Edepli Giyinsin. Bu Böyle Olmaz. Abi Gibi Al Karşına Konuş. Ne Demek Kıyamıyorum? Sen Kıyamadıkça Zannediyorki Abimde Bişey Demiyor Sahipsizim. Kendine Gel Kardeşimyaaaaa :(

0|0
    0|0
  • Abiligini göster. Cidden daha kötü şeyler olabilir

0|0
    0|0
  • Psikolojisi bozulmuş

0|0
    0|0
  • Duzgunce konuş seni anlamasını sağla

0|0
    0|0
  • Bazı şeylerin farkına varmalı

0|0
    0|0
  • Ya uygun bir dille konuş çok da üstüne gitme

0|0
    0|0
  • biraz otoriteni koymalıısn bence

0|0
    0|0
  • O bence yaşadıklarından dolayı öyle davranıyor anne baba olayı yani. Derinlerde ciddi bir uzuntusu olabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kiyaniyorum yok kardesim cakicaksin agzina gerekirse onun babasi sensin o kabul etmesede korksun biraz senden

0|0
    0|0
  • işin zor vallahi. benzer kız kardeş bende de vardı Allahtan evlendi kurtuldum. bence evlendirmeye bak hormonları tavan yapmıştır onun.

0|0
    0|0
  • Reis git parasından kes de ki belki baban değilim ama eve bakan benim de

0|0
    0|0
    • Parasından kesemem daha önce kesmiştim pişman oldum hırsızlık yapmış arkadaşının telefonun satmış okul değiştirmek zorunda kaldık oysa hiç böyle yetişmemişti 😞
      Ne ben ne babam böyle yetiştirdi onu neden böyle oldu hiç anlamıyorum

• Söz geçirmessen ipleri kaçırırsan sıkıntı büyük

Yükleniyor...