ESMER ERKEKLER'DE SIKINTIMI VAR?

Şimdi hangi siteye hangi başlığa baksam esmer erkek candır demişsiniz
Size sormak istediğim bir soru var 12 yıldır çok yakın bir arkadaşımla ayrılmayız
Sarışın mavi gözlü kısa biraz şimdi şu 12 yıldır ilişkim çok nadir oldu bence yanılıyosunuz esmer erkeklerden hoşlanılmıyor ben o arkadaşıma aşk itirafında bulunan yüzlerce kız gördüm fakat benim muhabbete girmeye çalıştığım herkes tarafından dışlandım hor görüldüm tamam benden biraz daha yakışıklı vb. ama orana vurunca onun yanında şansım milyonda bir gibi kalıyo ama siz hala sarışın erkek itici diyosunuz o çocuk için bileğini kesen bile oldu yani
Konuşma konusuna gelirsek konuşamadığı bazı kızlarla telefonda ben mesajlaştım yani ondan çok daha üstünüm fakat baştan kaybediyorum yani cevap bile vermiyor tersliyorlar
1.79 um 1.60 arkadaşım saçlarım hafif kumral ama tenim esmer ve sporla uğraştığım için biraz yapılıyım yani nerde esmerin tatlılığı nerde sarışının iticiliği?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Esmer erkek sevmiyorum.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum sadece esmerlik yetmiyor demek ki biraz çekici sempatik ve yakışıklı da olmalı insan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sorunu tam okumadıma ama cevabım şu ki; ne esmeri, beyaz erkek candır. Benim sözlüm beyaz tenli, süt gibi maşallah. Ben çok beğeniyorum.

0|0
    0|1
  • Sadece esmer olmak yetmiyor. Biraz albenin de olmalı

0|0
    0|0
  • bence çoğu sarışın seviyor ama söylemiyor. ben sarışınları severim mesela ama bazı esmerler var ki 10 tane sarışına değişmem tamamen dış görüntü sanırım.

0|0
    0|0
  • Haklısın kumral erkek candır 😉

0|0
    0|0
  • fotoğrafını paylaşmanın mahsuru var mı merak ettim

0|0
    0|0
    • daha sonra özelden atarım

• tamam nasıl istersen ama sakın üzülme dış görünüm bazı kızlar için önemsiz inanki o insanı bulucaksın

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...