BU DURUMU NASIL DÜZELTEBİLİRİM ARTİK?

Artık kafayı yemek üzereyim. 3 sene once bir sevgilim vardi okadar asıktımki ama bazi nedenler yuzunden daha dogrusu onun yaptigi cogu sey yuzunden ayrildik. Ve ben ondan sonra tamamen insanlardan uzaklastim. Oyle bir duruma geldiki bu artik benim sadece guvenip herseyimi anlatabilecrgim sadece bir tane arkadasim var onu disinda kimse yok ne disari cikip gezebilecegim nede sohbet edebilecegim telefonda mesajlasabilecegim. 3 senedir guvenemedigim icin kimseyide almadim hayatima bana ilgisi oldugunu belli eden herkesi bir sekilde uzaklastirdim kendimden cunku korktum. Ve artik bu dayanilmiycak bir hale gelmeye basladi insanlarla iletisim kuramaz hale geldim ne biliyim bir sıkıntım bir derdim olunca konusucak kimsem olmadigi icin kagitlara yazmaya basladim anca bu sekilde rahatlayabiliyorum. Ve sanirim disari cikmama rekorumu kirmak uzereyim 2 haftadir bahceden disari cikmadim. Duzeltemiyorum biturlu budurumu

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• kagit kalem al runik yazilar ve resimlerle iletisime gec...

0|0
    0|0
  • güven sorunun var bunu aşman lazım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İyi bir tatil lazim sana. Eglencelo bir seyler yaparsan bunu birileriyle paylasmak isteyeceksin. Yahut bir kursa yazıl sorumluluk al mutlaka iletisim kurmada yardimci seyler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...