TİPTEN KAYBEDİYOR MUSUNUZ?

İnsanlar tipinize bakarak size ayrımcılık yapıyor mu? Tipinize farklı çevrelerde farklı tepkiler veriliyor mu örneğin kimi sarışın sevmez kimi esmer kimi bebek yüzlü sevmez kimi erkeksi tipi.

Güncellemeler:
Prezentabl olmayanlar bunun sıkıntısını çekiyor mu?

0|0
10|19

En İyi Erkek Görüşü

• başkasının fikri nedir bilemiyorum açıkcası. ama parayı veren düdüğü çalar bu devir'de o da bir gerçek tabi ki. bu işler artık tip'e falan bakmıyor. eğer tipe baksaydı, aşağıda ki manzara ile hiçbir zaman karşılaşma gibi bir durum olmazdı. demek ki neymiş tip değil başka şeyler'de iş yapıyormuş ;)

http://i.hizliresim.com/NE8zLa.jpg

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tipimle karakterim çok zıttır birbirine. İnsanlar görünüşe göre yargılayınca yanılıyorlar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Daha iyisi olabilirdi evet. Yüzüm, karakterimi kaldıramıyor.

0|0
    0|0
  • Hayir yasamadim hic.

0|0
    0|0
  • tepki değilde insanlar merak ediyor çok sorular soruyor bir sıkıntı yaşamıyorum çünkü insanlar tipi ile değerlendirilmez içindekilerle konuştukları ve konuşma şekliyle değerlendirilir

0|0
    0|0
  • Trakya da ayrımcılık yapılıyor. Sadece tip olarak değil huy olarak da. Geniş erkek arıyorlar kendilerine karışmayacak istedikleri gibi davranacaklar.

0|0
    0|0
  • Daha iyi olabilirdi, ya da bayağı iyi olabilirdi. Çok eksik var bence. Bazen kötü düşünüldüğü oluyor, canları sağolsun. -_-

0|0
    0|0
  • Hayır. Tipten kaybettiğim yer sanırım sadece dini gruplar. Onlarla da işim yok zaten.

0|0
    0|0
  • O dedigin oyle yazilmiyor. Bu kadar kasmayin ing konusmak zor bisey degil herkes konusuyor artik. Neyse hayir pek olmuyor ama bazen tek tuk cikiyor asildigim hatunlarda

0|0
    0|0
  • Kime nasl bakarsan oyle gorursun ben bir kizi sevmistim kiz cirkinmis ama guzel gorunuyordu gozume ben ondan hoslandgm icindi sanrm sonra hoslantim gecti ve gecde olsa anladim 😂😂

0|0
    0|0
  • Göreceli

0|0
    0|0
  • Hahahahah tabiki de hayır 😄😄😄😄😄

0|0
    0|0
  • Arada tipim hayatı felç edebilir

0|0
    0|0
  • Yeap

0|0
    0|0
  • Sanmiyorum güzellik bide sen bak

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • Yo cok sertim :D

0|0
    0|0
  • Herkes yapıyor yapmam desede henüz sıkıntı yaşamadım şükür andnajxn

0|0
    0|0
  • Firlama olmadigim icin kaybediyorum.
    Kim napsin ben gibi duzgununu

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Sanmıyorum yani böyle bir şeyle karşılaşmadım ama çok zayıf olduğum vurgulanır genelde, ben de şöyle derim çok da fifi :d

0|0
    0|0
  • İlla ki bir yerden kaybediyoruz tercih meselesi herkes beğenmek zorunda değil

0|0
    0|0
  • Hayit

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Çok güzel olduğumu söylüyorlar. Bence de öyleyim!

0|0
    0|0
  • sorun yok

0|0
    0|0
  • Hayır. O kadar da çirkin değilim

0|0
    0|0
  • Bazi durumlarda evet

0|0
    0|0
  • Tip değil tesettüre çok ayrım sürekli bir eleştiri var sürekli bir sınıflandırma üzücü.

0|0
    0|0
Yükleniyor...