Bu gece 40 yıldan hayırlı bir gece dua edecek misiniz?

Bu gece uyumayın isteyin ne isterseniz yalnız kendiniz için değil tüm İslam alemi için, bu dünyadan göçenler için mağfiret isteyin. Değerlendirin açılan eller geri çevrilmeyecek inşallah.. Hayırlı Kandiller Cumanız Mübarek olsun.

8|6
19|27

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 26

• Aslında son on günde arayın diyorlar Kadir gecesini
    yani bu gün oldugu kesin degil
    vakti olanların itikafa girmesi son on günü degerlendirmesi daha iyi olurdu..
    Bu mubarek gecede akan kan son bulsun diyorum dertlilere deva borçlulara eda işşizlere iş eşşizlere eş
    herkes ne istiyorsa onu versin Yaradan

1|0
    0|0
  • Akşam camideyiz bekleriz.

1|0
    0|0
  • Edeceğim

1|1
    0|0
  • Evet edecem

1|0
    0|0
  • Edicem İnşallah
    Hayırlı Kandiller

1|0
    0|0
  • İnşallah cadı.

1|0
    0|0
  • inş evet

1|0
    0|0
  • Teşekkürler seninde.

1|0
    0|0
  • amin seninde

1|0
    0|0
  • Sizinde mübarek olsun teşekkürler

1|0
    0|0
  • edeceğim inşallah..

1|0
    0|0
  • 1000 aydan daha hayırlı gece değil miydi bugün

1|0
    0|0
  • İyi kandiller seninde

1|0
    0|0
  • Edicem tabikiide

1|0
    0|0
  • ecmain ecmain

1|0
    0|0
  • Açılan eller geri cevrilmeyecek demişsin ya nasıl inaniyorsunuz buna aklım almıyor. Mesela bugün bir sürü kişi zengin olayım diye dua edecek (denk geldim ordan biliyorum) ama. hepsi asgari ücretle kölelige devam edecek. Boş yere dua etmeyin kabul falan olmayacak. Happy New Kandils.

0|0
    0|0
    • Sizinle gibiler ile ugrasmak o kadar zor ki. Ama içim elvermedi yazıcam. Zaten her dua anında kabul olunur diye bir kaide yok zaten kabul olunsaydi dünya da ki insan ların hali nasıl olurdu az bir düşün? Zaten imtihan dünyasına gelmişz neyin ne zaman kabul oluncagi belki değil Ama bugün açılan eller geri cevrilmeycek yani elbet bir gün kabul oluncak. Her istedgmz kabul olsa imtihanın ne anlamı var ? Cenabı hak bazen dener Kulunu anında kabul olunca die bir şey yok burda gönlü zengin olur ahirette bir şekilde verir ona Hz. Allah
      Vesselâm

• Aminn

1|0
    0|0
  • hayır, etmeyeceğim.

0|0
    0|0
  • yok etmem

0|0
    0|0
  • Ateistim ya dua edemiyorum ne yazık ki :D

0|0
    0|0
  • @Turuncuğ ne düşünüyorsun?

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • size de hayırlı kandiller ve hayırlı cumalar...

1|0
    0|0
  • etmem heralde yaln yok

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 18

• Evet edeceğim. Seninde mübarek olsun ^^

1|2
    0|0
  • Hayirli kandiller cumqmiz mübarek olsun :) dostum

1|1
    0|0
  • Aile kurmak isteyenlere Furkan 74 ve Rum 21'i bu gece bol okumalarını öneririm.
    Furkan 74: (Ve o kullar): Rabbimiz! Bize gözümüzü aydınlatacak eşler ve zürriyetler bağışla ve bizi takvâ sahiplerine önder kıl! derler.

Rum 21: Size, kendileriyle huzur bulmanız için kendi nefislerinizden eşler yaratması ve aranıza bir sevgi ve merhamet koyması da O'nun ayetlerindendir. Şüphesiz bunda düşünen bir topluluk için ibretler vardır.

Furkan 74: Velleżîne yekûlûne rabbenâ heb lenâ min ezvâcinâ veżurriyyâtinâ kurrate a’yunin vec’alnâ lilmuttekîne imâmâ (n)
    Rum 21:Ve min âyâtihî en halaka lekum min enfusikum ezvâcen li teskunû ileyhâ ve ceale beynekum meveddeten ve rahmeten, inne fî zâlike le âyâtin li kavmin yetefekkerûn

1|0
    0|0
  • Allah razı olsun. Dualarda buluşalım inşallah.. :)

1|0
    0|0
  • Edicem

1|1
    0|0
  • Evet edeceğim 🙏🙏

1|0
    0|0
  • Hepimizin Kadir Gecesi ve cuması mübarek olsun. Terörün kanlı eylemlerinden uzak bir ülke dileyelim arkadaşlar...

1|1
    0|0
  • Evet

1|2
    0|0
  • Evet tabiki dua edecegim

1|0
    0|0
  • Edicem inşallah

1|2
    0|0
  • Hayırlı kandiller. İnşallah dua edeceğim ❤️

1|1
    0|0
  • Tabiki

1|0
    0|0
  • Evet boyle bir geceyi kacirmayacagim😊

1|1
    0|0
  • Edicem tabiki

1|0
    0|0
  • Edicem

1|1
    0|0
  • Bu zamana kadar istedigim hicbir sey olmadi ama dua edicem yadin okuycam yinede

1|1
    0|0
  • Her saniyesi kıymetli
    Hiçbir şey yapmayıp boş oturacağınıza
    En azından tövbe edip dua edersiniz, Allahı anarsınız. Böylesi daha hayırlıdır

1|1
    0|0
  • Yoo hic bir duam kabul olmadi şu mübarek dedigimiz günlerde bile o yüzden sıradan bir gün

0|0
    0|0
Yükleniyor...