Kızlar ben epilasyan yaptırmak istemiyorum şimdilik. ama kaydımı sildirirsem 100 lira vermem gerekmiş. yardım?

kızlar şimdi ben bundan bir ay önce çarşıya çıkmıştım. çarşıdan gelirken yolda bir güzellik merkezinin lazer şeyini tanıtıyorlardı. kızlar altta ellerinde broşürlerle bekliyorlardı. tesadüfen kızlardan biri bana denk geldi. işte bir beş dk ayırıp yukarı çıkabilir misiniz böylece bene 5 lira kazanabilirim diye. sırf o 5 lira kazansın diye çıkmıştım zaten. neyse çıktım yukarı bir tane kadın beni içeri davet etti. anlatmaya başladı. ben henüz düşünmediğimi söyledim. zaten öğrenciyim ödeyemem ve il dışında okuyorum dedim. kadın dedi seansı 6 aya indiririz.1000 tl yaparız dedi. bende dedim 1000 de fazla dedim. neyse sonunda bana bir sözleşme imzalattı. ama başvuru için bir 20 lira falan lazım dedi. ben dedim yanımda yok dedim yalan söyledim tabi. dedim bir düşünücem öyle şey yaparım dedim. ve bir ay sonrası için de kadın bana gün yazmıştı. neyse dün beni aradılar lazerim başıyacak diye. ben dedim ben onu iptal ettirecem dedim. kadın dedi telefondan olmaz gelmeniz lazım buraya dedi. bugün gittim. anlattım iptal etmek istiyorum diye. zaten kayıt ücreti de ödemedim dedi. kadın olmaz dedi. sözleşme var dedi. ancak para 100 lira verirseiz iptal olur dedi. ben dedim ben kayıt olurken bana bundan bahsetmediler dedim. siz onu iptal edin. para da vermek istemiyorum. beni eksik bilgilendirdiniz dedim. kadın yetkili ile görüşüp bana döneceğini söyledi. şimdi ne olacak

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Sahtekar onlar. inanma sakin para da verme

0|0
    0|0
    • bir daha da kimseye 5 lira için kanma yoksa bugün Binliradan kurtulursun yarın Obur gün daha büyük paralar odemek zorunda kalirsin. Tanımadığın bilmediğin ortamlara girme. Unilisin akillı davran.

• Bu tür olaylar her yerde var Melek yüzlü masum görünen şeytan kızlara uyma. yukarı çıkarsan 5 lira yalanni günde 100 kişiye yapıyorlar. Yer hangi il di bakalım dogrumu Tahmin ediyorum

• Bilmeden okumadan emin olmadan hiç bir yere imza atma Tc numaranı cep telini verme adresini verme. ben Tekirdagdayim görmüştüm 3 ay önce filan bu olayı. Broşür dagitirken ve anlattığın muhabbetleri yaparken dikkatimi çekmişti. Motosikleti park edip geri döndüm olayları inceleyim diye sonra kız dediki bu bayanlarla ilgili ben de dedim ki broşür dağıtmak ayrı şey yanına bayanları alip gitmek ayrı şey. Haksızlık vardı orda hissetmistim ama sonra uzaklaştı Kız kayboldu. daha fazla konussam çevre tarafından da yanlış anlaşılabilir di. o yüzden fazla uzatmadim konuyu.

Kızlar Ne Diyor 1

• Para verme.
    Hiç bir sey olmaz.

0|0
    0|0
    • emin misin sözleşmeyi imzalamıştım ama yalnız kayıt ücretini ödemeim ve tcmi yanlış vermiştim bilerek ama ev adresim doğru. zaten ben 9 ay il dışında okuyorum. her ay gelmek zaten çok pahalı

• hayır

• aslına bakarsan sözleşmeyi okumadım.

Yükleniyor...