Artik yapayalnizim. Ne yapacagim?

Her insanim yalniz kaldigi anlar oluyor. Iste o anlardan birindeyim. Arkadaslarim var fakat dort yillik arkadasimla bazi sebeplerden arkadasligimi bitirdim. Ve samimi oldugum bir o vardi. Ama artik bu arkadaslik ikimizede zarar veriyordu. Şu an okullar acildiginda arkadadlik yapabilecegim tek insan yok. Cunku herkes gruplasma icerisinde. Hepsiyle iyi anlassamda aralarinda bulunmak istemem. Zaten onlarda burun kivirir. Dostlugumu bitirdigim arkadasim bizim sinifta degil zaten onuda ekleyeyim ve eskisi gibi olmayi dusunmuyorum. Acaba nakilmi atsam? Ama alisamamaktan cok korkuyorum. En azindan nolursa olsun Şu an alistigim bir okul. Ve naparsa yapsin sevdigim biri var okulda. Ne yapacagimi sasirdim. Nakil atsam daha iyo gibi geliyor. Ardindan sacma geliyor. Kafam cok karisik. Bu ara cok mutsuzum. Konusabildigim ya da alisverise cikabildigik vs tek arkadasim yok. Yaz tatilinin gelmesiyle iyice yapayalnizim.

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Yeni arkadaşlar edin tatlim

1|0
    0|0
    • Zaten herkesi taniyorum siniftan falan ama muhabbetleri sarmiyor ve onlar icinde benim oyledir

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...