Babam beni kıskanıyor?

Başlıkta da açık olduğu gibi babam beni kıskanıyor hiçbi seye kızmıyor ama makyaj yapıp dışarı çıkmak için hazırlandığımda bana soğuk davranıyor neden böyle anlamıyorum. Erkek arkadaşım yok sadece kız arkadaşlarımla buluşmaya gidiyorum kendisi de biliyor yanında kız arkadaşlarımla konuşuyorum telefonda ama yinede soguk davranıyor guzel gordugu icin olabilir mi cok değil ama guzelim makyaj yapinca biraz daha guzel oluyorum bundan olabilir mi?
Cevaplarını bekliyorum :)

0|0
13|15

En İyi Erkek Görüşü

• ondan daha güzel oluyorsun diyemi acaba?

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Dışarıda karşı cins tarafından ilgi çekeceğini tahmin ediyor seni korumak amaçlı biraz sert yüzünü göstermiş olabilir, bu seni çok sevdiği anlamına gelir şimdi uslu bir kız ol ve bu yaşta makyajın erken olduğunun farkına var. Baban da mutlu olsun sen de.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Gözünden sakındığı, canından öte sevdiği evladına başka erkeklerin bakacağını düşündüğü için kıskanıyor. Babanı üzme. Makyaj yapma.

2|0
    0|0
  • baban sana kızıyor ama kırılmasın diye söyleyemiyor sana... kıskanmıyor. babalar süslenip püslenmeye karşıdır çünkü.

2|0
    0|0
  • Sen ilkten yanlış düşünceni değiştir. Kaç yaşındasın bilmiyorum. Kocaya gitme ihtimalin aklına geliyordur ve bu yüzden üzülüyordur.

0|0
    0|0
  • Babalar kızlarını kıskanır bu normal yani seviyor seni daha ne istiyorsun

2|0
    0|0
    • Ama o soğuk davranınca üzülüyorum dışarı çıkmak istemiyorum

• Konus onunla belki ise yarar

• şikayet et

0|0
    0|0
  • normal

0|0
    0|0
  • Yapacak birşey yok baba babadır

1|0
    0|0
  • Iyice sapittiniz a.. q bence sen babani kizdirmayi seviyorsun baska bisey değil

0|0
    0|0
  • Babişko ya kıskanma ya

0|0
    0|0
  • E kız babası normal bence kıskanmakla alakalı degil o

1|0
    0|0
  • koca kız olmuşsun babam beni kıskanıyo diyosun. benim kızım daha 7 aylık ben bile kıskanıyorum şimdiden :) babalar kızlarını çok sevdiklerinden ve gözlerinden bile sakındıklarından öyle.

2|0
    0|0
  • bir babanın kızını kıskanmasından daha doğal ne olabilir. Adam hergün haberleri izleyip piskolojik olarak çökmüştür zaten.

2|0
    0|0
  • Tövbe syarabbim baban niye kiskansin senj?

0|0
    0|0
  • Kıskanıyorsun Kızıııııııııım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Babalar öyleleer😊😊

2|1
    0|0
  • Babadır kıskanır. :D

Şaka falan da normal yani erkekler bakmasın diye falan kıskanır.

2|0
    0|0
  • Turşunu mu kuracakmış baban? Sen evlenmeye kalk burnundan gelir valla :)

0|0
    0|0
  • çok tuhaf.

0|0
    0|0
  • babalar kıskanır. bende ona göre uygunsuz birşey giydiğimde "böyle çıkma ortalık sapık dolu" der suratı asılır:))

0|0
    0|0
  • Üvey baban mı? Üvey babansa tehlikeli

0|0
    0|0
  • Benim babam bir melek burdaki sorulara göre :d bence takma nede olsa bu zamana kadar bu kadar az makyaj yapman şaşırtıcı, kocaman kızsın alışsın. Herkes yapıyor makyaj ne varki bunda?

0|0
    0|0
    • Sevgilim olduğunu düşünüyor heralde ama yok ki olmadığını nasıl anlatabilirim davranışlarımla

• Bence dışardayken ara babanı ve kızlarla konuşun şakalaşn sesinizi duysun öyle konuş yani ben çıkaren soğuk görünüyordun ondan aradm de bence anlar o zaman

• Olabilir ama belli etmiyordur.

0|0
    0|0
  • Aman tanrım 😱

0|0
    0|0
  • saçma.. baban seni kıskanmıyor sadece korkuyor. Erkekler hakkında babanın endişesi var gib benim babamda öyle

0|0
    0|0
  • Güzelliğini bilmemde salak olduğun kessin.

0|0
    0|0
  • senı korumak ıcın bunlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...